Říjen 2012

Pro vás :*

31. října 2012 v 16:55 | Loan |  RPC/OC
Tak jsem pro vás vytvořila Halloweenský obrázek s mými RPCéčkami :))
tak doufám že se vám líbí xD a mimochodem......

!!! HAPPY HALLOWEEN VŠEM !!!

PS: asi zase budu mít zaracha, pohnojila jsem test z podělaný Fyziky -.-'' TT^TT

Obrázek do soutěže u Haru

29. října 2012 v 15:43 | Loan |  tradiční tvorba
Tak, nevím jestli se ti to dostavilo na mail, tak to dám ještě sem :)
Téma je pomoc druhým,

Recenze: Chobits (anime)

25. října 2012 v 8:56 | Loan |  anime | manga
Název ve znacích: ちょびっツ
Anglický název: Chobits
Žánr: komedie, sci-fi, romantický, akční, dobrodružné, seinen, tragédie, ecchi
Z roku: 2002
Počet epizod: 24
Příběh: Píše se 22.století, Hidekimu Motosuwovi bude zakrátko devatenáct a jeho životním snem je studium na univerzitě v Tokyu. Když se dozví, že nebyl přijat, odjíždí do Tokya na přípravnou školu. Snad všichni ve městě mají své persocony, počítače s lidským tělem, ovšem Hideki na žádný nemá dostatek peněz. Když se jednou večer vrací domů, najde mezi odpadky pohozený persocon. Když jí přinesl domů a zapl ji, zjitil že nemá nainstalovaný operační systém a persocon v podobě krásné dívky, ze sebe dostane jen ,,Chi."
(zdroj)
!!POZOR, TATO ČÁST MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!
Názor: přidá se po opakovaném zhlédnutí...
Online:
CZ titulky: hns, shirai, kazekage
Aj titulky: kissanime
AJ dabing: kissanime
Speciál:
CZ titulky: shirai
AJ titulky: kissanime
AJ dabing: kissanime


My Chemical Romance - Teenagers

11. října 2012 v 6:47 | Loan |  hudba
Úžasná písnička xD
Hlavně bych se chtěla omluvit,
že moc neobíhám
a nechodim už moc často na blog....
dostala jsem totiž na 3 týdny zaracha,
ale chodím na PC tajně xD

Recenze: Bokura ga Ita (anime)

7. října 2012 v 13:58 | Loan |  anime | manga
Název ve znacích: 僕等がいた
Anglický název: We Were There
Žánr: romantika, školní život, komedie, drama, ze života
Z roku: 2006
Počet epizod: 26
Příběh: Yano je vždy usměvavý a všichni ho mají rádi, protože je populární. Naivní Nanami se ale ošálit nedá a Yana nesnáší, protože na ni nechává veškerou práci a je drzý. Jenomže jak už to bývá, mezi láskou a nenávistí je tenká hranice a Nanami se do Yana zamiluje. On nakonec souhlasí, že budou spolu chodit, ale do vztahu si nese i nešťastnou minulost, která oběma přínese ještě spousty utrpení.
!!POZOR, TATO ČÁST MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!
Názor: Začátek byl tak sweet, příběh se příjemně linul. Nemůžu ale nijak srovnávat s mangou, jelikož jsem ji nečetla celou. Ale jak příběh těch dvou vzrůstal a začínali se objevovat prvky těžké dramy, chtěla jsem každý díl zhlédnout co nejdříve. Yano mě neskutečně rozčiloval tím, jak nevědomky Nanami psychicky ubližoval a je především jako člověk psychicky na dně, kdy podle mě nebyl ve stavu, kdy by si měl budovat nový vztah.
Samozřejmě ani Yuri jako negativní postava se u mě neobešla bez toho, abych ji alespoň trochu neměla ráda. Hned na začátku mi bylo jasné, jak tvrdila "nenávidím Yana", tak ho má ve skutečnosti ráda a mají spolu společnou minulost, na kterou chtěli zřejmě oba zapomenout. Teda do chvíle, kdy se v Yuri nezapnul bitch mód a začala sabotovat jeho vztah s Nanami.
Abych ale neškodila jen Yuri, z části si vztah sabotovala i sama Nanami. Především tím, jak se ho neustále ptala na Nanu, ex přítelkyni, která mu umřela v autonehodě s jiným cápkem. Byla jeho bejvalkou doslova posedlá a za každou cenu z něj chtěla vytáhnout ty bezcenný informace, který jí nepřinesli nic víc než smutek.
Ve vztahu si musí oba jedinci rozumět, aby byli vůbec schopni spolu být. O to Nanami šlo, chtěla Yanovi natolik porozumět, až z toho chudák málem skončila na psychárně. Nemám ji to za zlý, jen možná kdyby do včelího úlu tolik nešťourala, nepoštípaly by ji.
A na závěr tu máme hrdinu příběhu, Masafumiho. Skvělý přítel Yana, který byl zároveň jeho rivalem v lásce. Upřímně nevím, jestli si hlavní hrdinka vybrala správně, ale abychom byli upřímní... každou z nás tak trochu přitahují hajzlíci jako je Yano. Nanami byla vůči Masafumimu dost nefér a krutá. Sama dobře věděla, co k ní ten hodný kluk cítí a stejně mu neřekla to zatracený ne a dávala mu falešné naděje.
Online:
CZ titulky: hns.fonty, kazekage, anime-manga (nutné přihlášení)
AJ titulky: kissanime


Recenze: Black Rock Shooter (anime)

2. října 2012 v 7:11 | Loan |  anime | manga
Název ve znacích: ブラック★ロックシューター
Anglický název: Black Rock Shooter
Žánr: akční, drama, fantasy, ze života
Z roku: 2012
Počet epizod: 8
Příběh: Příběh se odehrává okolo čtyř dívek , které chodí na stejnou školu a zároveň jejich duše vedou válku v paralelním světě. Světě, který zobrazuje pocity všech čtyř. Mezi nimi je i Black Rock Shooter, která se všemi ostatními bojuje tím spůsobem, že je chce zachránit z jejich útrap.!!POZOR, TATO ČÁST MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!
Názor: Ze začátku bylo pro mě trochu těžší sledovat děj, jelikož byl matoucí. Pak se objevil paralelní svět a já se zamilovala. Je pravda, že mi začátek byl trochu proti srsti, protože byl tak zvláštní, že se mi až nelíbil a říkala jsem si, že na tohle musí koukat jen magoři.
Potom jsem pochopila, o co doopravdy jde. Každý z nás má v sobě duši, která s něčím nebo s někým bojuje. Mato jako Black Rock Shooter v paralelním světě s nimi vedla válku, aby jim ulehčila v reálném životě. Mrzí mě, že hlavní myšlenka děje byla vyzrazena už v popisku, tím pádem sledovatel neměl nad ničím ani přemýšlet, proč je tam paralelní svět a proč mezi sebou bojují a kazí to tak tu tajemnost a nápaditost děje. Samozřejmě docela zajímavý způsob, ukázat jakým způsobem se můžeme 'poprat' s denními problémy. Naučilo mě to, že když mě něco tíží, měla bych to říct někomu, komu věřím, že mi s tím nějak pomůže.
Online:
CZ titulky: shirai,
AJ titulky: kissanime
OVA:
CZ titulky: shirai
AJ titulky: kissanime
photobucket.com, google.com a ze svého počítače/mobilu.