Červen 2013

Yoko back to the Konoha

30. června 2013 v 14:19 | Loan |  RPC/OC
Po dlouhé době zas něco ^^
PS: Han je její sestra akorát mají jiného tátu :D

Recenze: Eve no Jikan (anime)

27. června 2013 v 16:21 | Loan |  anime | manga
Název ve znacích: イヴの時間
Anglický název: Time of Eve, Eve's Time
Žánr: sci-fi, ze života, dystopie
Z roku:
2008
Počet epizod: 6
Příběh: Vývoj androidů dosáhl téměř vrcholu. Jediný způsob, jak je rozeznat od člověka, je jejich svatozář. Pro androidy platí přísná pravidla a naprogramování. Jakákoliv vlastní vůle nebo nápadité řešení problémů se nepřipouští. A právě v takovém prostředí objeví dva kamarádi ze střední školy kavárnu, kde platí pravidlo: Neděláme rozdíl mezi člověkem a androidem. Oba jsou najednou vrženi do nového světa, kde si nejsou jisti, zda sedí u stolu se strojem nebo člověkem. Pomalu si uvědomují, že rozdíly mezi nimi nejsou tak velké, pokud vůbec nějaké jsou. Jak tuto skutečnost přijmou?
!!POZOR, TATO ČÁST MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!
Názor: Zvláštní, osobně si myslím, že tahle série má v sobě velmi hluboký význam, co se skrývá mezi jednotlivými díly (vždycky v tom má prsty politika). Přiznávám, že jsem během sledování nedávala tolik pozor, abych si všimla detailů. Přijde mi to zajímavé už jen z toho důvodu, že to tak třeba za pár let fakt bude. Androidi nerozpoznatelný od lidí nás brzy nahradí, což je svým způsobem trochu děsivé a docela ironické.
Dovolím si tuhle situaci srovnávat s rasismem. I když zrovna teď nemohu říct, že je jedno jaká rasa, člověk jako člověk. Spíše bytost jako bytost. Není v tom rozdíl i když android je 'mírně' (ne)živá bytost. Měla jsem ale šanci se podívat do docela dost možné budoucnosti a vidět, jak se třeba i bude vyvíjet vztah mezi člověkem a robotem.
Online:
CZ titulky: shirai
AJ titulky: kissanime

Recenze: Elfen Lied (anime)

24. června 2013 v 14:59 | Loan |  anime | manga
Název ve znacích: エルフェンリート
Anglický název: Elfen Lied
Žánr: drama, erotické, sci-fi, thriller, akční, romantika, psycho, gore, seinen
Z roku: 2004
Počet epizod: 13
Příběh: Lucy patří do tak zvané rasy diclonius, skupinka mutantů, která se od lidí liší pouze růžovou barvou vlasů a očí a s ušima, které jim vyčnívají z lebky. S rasou dicloniusů není radno si zahrávat. Má víc než jeden pár rukou, tak zvané vektory, se kterými vraždí lidi a je s nimi téměř nepřemožetelná. Dicloniové chovají nepřekonatelnou nenávist k lidem a neváhají využít svých schopnosti k zabíjení. Z toho důvodu je vláda drží ve speciálním vězeňském ústavu, kde jsou zkoumáni a postupně eliminováni.
!!POZOR, TATO ČÁST MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!
Názor: Jednu věc musím zmínit... U těch vrat stála Lucy (poslední díl). Jak to vím? Nevím, ale no ták. Přece nevěříte, že by někdo tak silný jako Lucy zemřela jen tak. EL je jedno z prvních anime se žánrem gore, které jsem kdy viděla (možná ne). Ačkoliv nejsem velký fanda lechtivých scén, Elfen Lied jsem si zamilovala. Děj je hodně zajímavý a hlavně originální. Až ke konci kde mi to přišlo trochu odfláknuté - a.k.a. otevřený konce který nenávidím. Jeden velký mínus za konec, stejně všichni víme, že to byla Lucy.
Přišlo mi trochu komické, jakým způsobem Lucy našli. Co uděláte, když najdete nahatou ženu s neviditelnýma rukama, které vás můžou kdykoliv zabít, s viditelnými rohy na hlavě uprostřed ničeho? A neví kdo je a jediný co umí říct, je 'nyu'? Zavoláte policii? Ne. Přece si ji vezmete domů a postaráte se o ni, protože to je přece úplně normální.
Nesmím zapomenout pochválit opening. Při jeho poslechu mi naběhne husí kůže, ale ne proto, že je ta melodie mírně děsivá. Ale proto, že při jeho poslechu mám pocit, že mi dodává vnitřní klid (Áhh, máme tu buddhistu.), je ale pravda, že jsem ho párkrát přeskočila. Především ale tenhle animák žeru nejen kvůli originálnosti děje a jak se vyvíjí. Ale díky openingu, kde je odkaz na obraz od Gustava Klimta a jeho Polibek, který je mým oblíbeným historickým obrazem.
Online:
CZ titulky: shirai, hokage, kazekage
AJ titulky: kissanime
AJ dabing: kissanime

NEW RPC Temaki Kotoba :3

22. června 2013 v 7:46 | Loan |  RPC/OC
Udělala jsem další postavičku do seznamu :3, navíc to je můj jeden z nejlepších výtvorů. :D
Trochu jsem si tam pohrála s očima, takže jsou kapičku přehnaný. :DD

Kira gif

18. června 2013 v 6:47 | Loan |  RPC/OC
Nějak jsem se do těch gifů zažrala :D,
picty z Naruto Shipp OP 1
Akorát mě tam štvalo, že ty vlasy tam nejsou stejný, vypadá to vlastně jako kdyby se pohyboval jen ksicht -.-''
PS: ten její novej účes je prostě divnej, nevypadá to jako ona -.-'' :D

Kira gif timeline

16. června 2013 v 11:36 | Loan |  RPC/OC
Můj úplně první gif co jsem kdy vytvořila. :D
Použila jsem starší picty, no celkem se mi to líbí :DD
PS: Shi O_o, k tomu RPC videu...dneska se pokusim udělat to RPC z Iruky, Tsunade a Ten-Ten, pokud to stihnu tak ti to pak pošlu na maila :D
PSS: jo a mám tam udělat jakoby 3 RPC nebo jen jednu? :D

Toshi a Kayo twins :3

15. června 2013 v 12:22 | Loan |  RPC/OC
I'm back again :D, na vejletě to bylo celý nějaký divný, prostě no comment :D

Kira a její new hair style.. O.o

14. června 2013 v 7:23 | Loan |  RPC/OC
Tak zas vás opuštím, ale jen na den. Takže určitě nepozastavuju :D
A tak nějak jsem změnila Kiřin účes, ale je divnej -.- :D
Co myslíte? Mám nechat tamten? :D

Recenze - Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa M.S./AnoHana (anime)

8. června 2013 v 9:43 | Loan |  anime | manga
Název ve znacích: あの日見た花の名前を僕達はまだ知らない
Anglický název: The Flower We Saw That Day, We Still Don't Know the Name of the Flower We Saw That Day
Žánr: drama, seinen, tragédie, komedie
Z roku: 2011
Počet epizod: 11
Příběh: Jintan chodí do školy jen, když se mu chce - a většinou se mu nechce. Je uzavřený do sebe a čas tráví tím, že hraje videohry nebo se jen tak poflakuje. Stal se z něj úplný opak, než jaký býval jako malý. Tenkrát on a jeho pět kamarádů utvořili partu, jejíž byl vůdcem. Všichni ho obdivovali pro jeho odvahu a pro to, jak si se vším dokázal poradit. Každý den se vydávali do lesů za městem, kde si nakonec zařídili i vlastní klubovnu. Všichni se zdáli být nerozluční až do usudného dne, kdy zemřela Menma. Parta se rozpadla a dříve jinak nezlomné přátelství utrpělo těžkou ránu, s níž se každý vyrovnával po svém. Menma se po několika letech vrátila. Jediný, kdo ji ovšem vidí je Jintan, kterého Menma prosí, aby jí splnil přání.
(zdroj)
!!POZOR, TATO ČÁST MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!
Názor: přidá se po opakovaném zhlédnutí...
Online:
CZ titulky: kazekage, shirai
AJ titulky: kissanime
photobucket.com, google.com a ze svého počítače/mobilu.