Červenec 2013

Takahiro Morita realistic

31. července 2013 v 18:37 | Loan |  digitální tvorba
Byla nuda, tak jsem něco zkoušela. :D A samozřejmě s předlohou. :))
Darovaný pro všechny kdo poslouchá OOR :DD
Pozadí jsem trochu odflákla..

Recenze: Paralelní Světy (film)

30. července 2013 v 17:26 | Loan |  filmy | seriály
Žánr: romantický, psychologický, fantasy, sci-fi, drama
Délka filmu: 107 min
Z roku: 2012, Kanada/Francie
Příběh: Adam je obyčejný kluk žijící v neobyčejné realitě. Vede skromný život a stále myslí na dívku, kterou kdysi potkal. Eden (Eva) však pochází ze zcela jiného světa, ze světa naruby, který je přímo nad tím Adamovým, ale mimo jeho dosah. Jednoho dne zahlédne Adam dospělou Eden v televizi a už ho nic nezastaví, aby ji získal zpět.
!!POZOR, TATO ČÁST MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!
Názor: Strašně nádherný a po dlouhé době jsem narazila na něco naprosto geniálního. Obzvlášť konec filmu mě vážně dostal. Místy to bylo i pěkně smutný. A samozřejmě se nejde nezamilovat do hlavního hrdiny, kterého ztvárnil Jim Sturgess. Zvlášť mě vyděsilo, jak mu přestal působit ten prazvláštní magnet a začal padat a padat a... v tu chvíli nevíte, jestli se zabije nebo ne! Klasická romanťárna, akorát s tím rozdílem, že nevíte kde je nahoře a kde dole.
Ke zhlédnutí/stažení:

Ahi Kirino O.o

30. července 2013 v 8:11 | Loan |  RPC/OC
Menší blbost..... :D A taky jsem jí změnila oči. :)
Později možná přidám recenzi na filmik. :) Taky u vás byla bouřka? K tomu mě táta donutil, abych ho naučila Elišku na piáno.... -.- :DD

Wanna be Affs?

27. července 2013 v 12:12 | Loan |  zbytek
Budu ráda když budu mít další příšerku v seznamu.
Stačí jen:
1. Nick/Jméno:
2. Web:

Beru všechny příšerky, jen v případě že mě zaujmou. A protože třídění nikdo nemá rád, a ani já, tak tady ani nebude. Proto budu mazat neaktivní Affs, co jsou mimo měsíc nebo déle. Samozřejmě nepočítám ty, co jsou pozastavené. :) Vyjímkou je samozřejmě ShiroInori. :3
A mimochodem, diplomy nedělám, tak mě je taky dělat nemusíte. :D

Recenze: Another (anime)

17. července 2013 v 13:32 | Loan |  anime | manga
Název ve znacích: アナザー
Anglický název: Another
Žánr: horor, drama, thriller, seinen, tragédie, gore
Z roku: 2012
Počet epizod: 12
Příběh: Tento příběh vypráví o škole v Yomiamě, konkrétně o jejím devátém ročníku, třetí třídě. Do třídy přichází Kouichi, nový student, už po začátku studia. Kouichi se chce spřátelit, avšak studenti se chovají divně, hlavně pokud jde o dívku jménem Misaki. Tu jako by nikdo neviděl. Když se spolužáků začne vyptávat, co se vlastně ve třídě děje, začnou se dít ještě podivnější věci.
!!POZOR, TATO ČÁST MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!
Názor: Až podivně moc se mi líbily scény, kde lidé umírali brutální smrtí. Vlastně mě to docela fascinovalo, ale ne že bych se v tom kdo ví jak vyžívala. Třeba scéna s deštníkem, o který se slečna napíchla. Nikdy bych si nepomyslela, že by někdo mohl zemřít takovým způsobem. Po zhlédnutí Another už nebudete vidět deštník stejným způsobem. Kupujte si deštníky s kulatým koncem, předpokládám, že to nebude tolik bolet jako se špičkou na konci. A vlastně byste neměli deštník vůbec používat. Už konečně vím, proč ho lidé nepoužívají, když prší.
Taky nenastupujte do výtahů, které jsou větší než váš pokoj. Pokud tam nejsou držáky, vemte to schodama. Myslím, že držáky vám pomůžou alespoň trochu zbrzdit pád, aby se vám nerozjel obličej po zemi. A konec... docela mě zaskočil. Nepomyslela bych si, že Mei je ve skutečnosti už dávno mrtvá a zjevuje se jen hlavní postavě jako přízrak. Každopádně se mi zakončení velmi líbilo, bylo to víceméně nečekané, takové překvápko takže si tím určitě vysloužilo plus.
Online:
CZ titulky: shirai, kazekage
AJ titulky: kissanime
AJ dabing: kissanime
OVA:
CZ titulky: shirai, kazekage
AJ titulky: kissanime

New RPC Nataku *3*

13. července 2013 v 11:35 | Loan |  RPC/OC
No jo další ^^'' ehe...
Nataku v chibi stylu. RPC do SAO. :3
Hm....strašně se mi líbí. *Q* :D

Recenze: Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan (film)

11. července 2013 v 9:29 | Loan |  filmy | seriály
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/f2/b2/90/f2b2903b9b68f68a81b69a2b2cd1d690--rurouni-kenshin.jpg
Žánr: drama, akční
Délka filmu: 134 min
Z roku: 2012, Japonsko
Příběh: Himura Kenshin býval legendárním zabijákem období Bakumatsu. Nyní je ovšem jen tulákem, který pomáhá všem, kteří pomoc potřebují. Dělá to proto, aby napravil svou hříšnou minulost plnou krve. Na své cestě pokání potkává Kamiyu Kaoru, instruktorku kenda v Edu. Ta posléze požádá Kenshina, aby pro ni pracoval. I když mezi nimi vzniká vstřícný vztah, Kenshina stále pronásledují přízraky minulosti.
(zdroj)
!!POZOR, TATO ČÁST MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!
Názor: Jako... ou mai gat. Snad nejlepší film, kterou jsem viděla za celou a dlouhou dobu. Po zhlédnutí se okamžitě zařadila mezi mé oblíbené filmy a nedám na něj dopustit. Jsem ráda, že jsem na ni narazila tak úplně náhodou. Jelikož jsem milovník filmů historického Japonska, jsem si tenhle film nemohla nechat utýct. Po dokončení jsem z něj byla naprosto nadšená až mě překvapilo jak moc. Vážně nejlepší film, který jsem snad viděla za ty roky co žiju.
Děj perfektní, jsem vděčná mangakovi za tu možnost vidět jeho dílo dokonce i zfilmované. Naprosto perfektní herecké výkony s perfektním obsazením. Díky tomuto úžasnému snímku plné bojových scén jsem si oblíbila hlavního představitele, Takeru Satoua, který se od nynějška stal jedním z mých oblíbených herců. Je neskutečně nadaný a některé kaskadérské kousky dělal i on sám, za což mu neskutečně tleskám a díky čemu si mě získává ještě víc.
Herecké obsazení a jejich výkony musím jen chválit a musím říct, že v roli Kenšina bych nemohla vidět nikoho jiného než Takeru Satoua, protože lepší výběr snad nemůže být.
Pokaždé jsem řvala nadšením, kdykoli se ve filmu sem tam objevovali bojové scénky a sledovala Kenšina jak máchá katanou kolem, kdy byl prostě herec neodolatelný. Byl by neodolatelný i kdyby se šťoural v nose.
A protože se nejedná o originální snímek, ale je točen dle mangy jak jsem už zmínila. Musím podotknout a trochu si píchnout a srovnávat s jinými snímky, taktéž točené dle mang, že tenhle snímek je zaručeně nejlepší a nejlépe povedený a propracovaný. Už jen proto, že se toho ujali Japonci. Za mě veliké plus a určitě se uvidíme ještě u dalšího dílu.
Ke zhlédnutí/stažení:

Víla v temnotě

2. července 2013 v 22:05 | Loan |  příběhy | povídky

Víla v temnotě

Autor/ka: Mell
Bezvadně napsaný! -3-, jinak moc děkuju ^^ :D

Kristen Stewart realistic

1. července 2013 v 12:21 | Loan |  digitální tvorba
Dalo mi to spousta, spousta, spousta, spousta, spousta času zabrat. :D
A po několika měsícech (možná i po roce :D) jsem to konečně dodělala, protože jsem přišla na to jak udělat vlasy. :DD Hodně mi k tomu pomohly tutoriály. :3 Vůbec jsou ty vlasy pořád nějaký zvláštní, chvílemi rovné, pak křivé čáry... :D
Ale stejně to nevypadá tak jak jsem si to původně představovala..
Každopádně, tady je výsledek. :D (Samozřejmě jsem to dělala s předlohou, bez ní by to bylo jen jedno oko, jeden vlas, jeden chlup jako obočí etc..:D)
+vůbec se mi nelíbí ta pusa, ať už jsem se snažila to udělat jinak, pokaždý to dopadlo stejně
photobucket.com, google.com a ze svého počítače/mobilu.