Listopad 2013

Kira a Natsumi REUPLOAD + team SaiMaki, Mizuri

30. listopadu 2013 v 14:54 | Loan |  RPC/OC
Mizuri Furusatō
-nevim proč, ale ty její oči mě děsí :D

Team SaiMaki
-Saiko a Temaki, proto team SaiMaki :D
-a pokus o nový a jednodušší styl vybarvování očí

Kira(já) a Natsumi(sestřenice) REUPLOAD
-musim říct...celkem změna :D
-aww, ty dvě jsou tak kawaii :3 xD

BEFORE

AFTER


Recenze: School Days (anime)

29. listopadu 2013 v 13:00 | Loan |  anime | manga

Název ve znacích: スクールデイズ
Anglický název: School Days
Žánr: romantický, drama, komedie, harém, ecchi
Z roku: 2007
Počet epizod: 12
Příběh: Cestou vlakem do školy, pozoruje Makoto, už delší dobu dívku, která se mu velice líbí. Jmenuje se Katsura Kotonoha. Makoto se pak svěří své kamarádce Sekai, dají se věci do pohybu a začne s Katsurou chodit. Katsura je velice citlivá a když má dojít k tělesnému kontaktu, je nepřístupná. Makoto proto opět hledá pomoc u Sekai, ta ho ovšem už tajně miluje a proto mu celkem ochotně vyhoví. Vzniká tak milostný trojúhelník, který s sebou přináší pochopitelně potíže. Makoto je uchvácen novým světem, který se mu otevřel a brzy do něj vtáhne i jiná děvčata. Katsura je ale stále jeho dívkou. Nakonec přijde chvíle, kdy se musí situace vyjasnit a Makoto si musí vybrat.
!!POZOR, TATO ČÁST MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!
Názor: U School Days jsem proseděla celé dny a dokoukala ho téměř za jeden jediný den. Ale to jen proto, že jsem neměla co dělat. Přeci nejsem žádný geek co prosedí u jednoho animáku celý den. Ale zpět k recenzi... Makoto mě fakt nasíral, -ale to Sekai taky- když spal s jinými. Už prostě ten fakt, že to byl sukničkář. A dost mě překvapilo, -zvlášť Kotonoha, kdo by řek, že tak roztomilá dívenka může skončit jako vrahoun a ultra yandere?- jak to všechno bylo uzavřeno. Viděla jsem i spousty videí co by se stalo, kdyby Sekai zabila Kotonohu. Creepy byli hlavně části kdy Kotonoha čekala v obýváku a poslouchala Sekai a Makota, jak spolu spí.
Když jsem se na tohle dívala, fakt jsem nevěděla do čeho jdu a jaká psychárna to je. Takže jsem u posledních částí úplně vypla a jen zírala že to Kotonoha fakt udělala. Docela psycho, když rozřežete holku se kterou vás kluk podvedl, abyste se ujistili na 100%, že není těhotná. Plus rozřezala svýho přítele na kousky a jela s ním lodí s jeho části těl v tašce. Závěr naprosto nečekaný a on si to nejspíš i Makoto zasloužil, ale abych neškodila jen jemu. Kotonoha je šílenec. Určitě se k tomu nevrátím, protože závěr je pro mě tak drastický, že tohle fakt někdo může udělat. Ale jako taková "oddechovka" to poslouží asi dobře.
Online:
SK titulky: shirai
AJ titulky: kissanime
OVA+ONA:
AJ titulky: kissanime(OVA), kissanime(ONA)

Team 14 + Shiori & new RPC

18. listopadu 2013 v 16:08 | Loan |  RPC/OC
Nějak mě to chytlo. :D
P.S.: Saiko (ta s těmi bobky na obou stranách :D) se mi moc nepovedla, musela jsem to udělat rychle, aby mě rodiče nechytli, že sedim u PC. :D
Team 14 - Kira Yume, Kenji Igarashi, Kazuya Akihime
Shiori Meigetsu
Shuyóna Terebi
Saiko Meigetsu (jedna z nejstarších 4 sester Meigetsu)
Mizuri Furusato

collab s Shi + Temaki

10. listopadu 2013 v 14:22 | Loan |  collaboration
Temaki
Nic moc, šlo mi spíš o tu kouli. :D
A na závěr collab s Shi O_o :))
Nechtělo se mi pořád dělat Kiru, tak sem tak hodila Haruki. :D
Snažila jsem se s tím oblečením do Road to ninja, taky jsem se pokoušela o to, aby se Haruki taky mračila, ale nepovedlo se. :DD
photobucket.com, google.com a ze svého počítače/mobilu.