Říjen 2014

Free grafika 0.1 - stamps

31. října 2014 v 18:07 | Loan |  digitální tvorba
Protože je dneska Halloween, udělala jsem zas pár amatérských známek na téma, jak jinak, než Halloween a říjen/podzim. :-)

Zdroj si buď uveďte nebo ne, ale nevydávejte za své. :-)
P.S.: Nejspíš se tu opět delší dobu neukážu, protože semnou něco je špatně a v tuhle chvíli jsem se psychikou celkem bídně.

Commision 1. - Saki

27. října 2014 v 15:56 | Loan |  objednávky
Zdravím,
tak se zde objevuji opět po dvou dnech. Dneska jsem vás přišla otravovat s hotovou objednávkou, kterou jsem právě před pár minutkama dokončila.
Takže bych chtěla poděkovat Saki, že si objednala (první zákazník :D) a zároveň se jí i omluvit za to, že to trvalo tak dlouho. Každopádně doufám, že s tím budeš spokojená a snad jsem pochopila vše správně a snad reklamace nebude třeba, ale přijímám. :D Udělala jsem celkem čtyři verze a no... zkrátka uvidíte. Kdo by měl zájem, objednejte si zde.

Protože jsem nevěděla jak moc mírně roztrhané kalhoty chceš, tak jsem to provedla takhle. :D Popravdě... celkem se bojím, že je něco špatně. :D Ale kdyby bylo, neboj se to napsat. Prostě si tady stěžuj, jak je libo. :-) Krom toho jsem trochu poupravila objednávku kvůli Penny, přišlo mi to celkem líto a taky nefér, vůči těm, co Naruta nikdy neviděli. Takže bych se chtěla Saki omluvit ještě jednou, můžeš si to přeobjednat... prostě cokoliv! :D A protože jsou prázdniny, tak všem, co budou maturovat (ještě daleko, ale čas utíká jako voda) přeju jen to nejlepší a držím jim palce, ať se zbytečně nestresují a v klidu odmaturují. Taky bude brzy Halloween, takže můžete čekat, že se zas pokusim něco spatlat. :D
A tímto článkem se prozatím loučím,

Objednávka: Tvé RPC/OC

17. října 2014 v 15:44 | Loan |  objednávky
Ciao,
tak po velice dlouhém rozmýšlení jsem se nakonec rozhodla, že objednávky na RPC a OC zavedu taky. Už dlouho mě to k tomu vedlo, ale jediný důvod, proč objednávky přidávám až teď byl ten, že jsem měla zkrátka strach z toho, že bych něco z objednávky nepobrala a pak by se to muselo reklamovat a já bych pak byla za blbce... hehe.
No, jestliže si bude někdo chtít objednat, v což pevně doufám, tak budu fakticky ráda. Ale budete si muset těch pár dní počkat, přece jen jsem trošičku línější človíček. Hotové objednávky pak budu posílat sem na blog a každou objednávku můžete čekat maximálně jednou či dvakrát za několik dní.
Vaše komentáře publikuji až tehdy, kdy budu mít hotovo a objednávky beru popořadě, takže se nemusíte bát, že by na vás nepřišla řada.
Kdybyste měli jakékoliv otázky, bez problémů se ptejte na cokoliv (samozřejmě se musí otázka týkat tohoto článku).
UZAVŘENOTéma: Vesmír

14. října 2014 v 9:24 | Loan |  úvahy
Zdravím,
jelikož jsem dnes doma (a doufám, že i zítra :D), tak jsem si našla čas na blog a i na tenhle článek, který vás doufám zaujme alespoň trošičku. :-)
P.S.: Upozorňuji, že nejspíš nepochopíte, o jakých s*ačkách tu píšu. :D
A proč tenhle článek o vesmíru píšu?

Nightmare

11. října 2014 v 18:48 | Loan |  literatura
Pěkně doufám, že se vám taková kratičká A5ková básnička zalíbí.
Krom toho, když už jsem tady, možná si někteří z vás (možná vůbec nikdo :-D) mohli všimnout, že v menu přibyla nová rubrika 'Témata', která existuje celkově dlouho. Proto brzy můžete očekávat, že přibudou témata jako třeba Vesmír, Apokalypsa atd. Budou to spíše takové ty úvahy, co by kdyby a jestli vůbec. :-) A na 14. prosince tohoto roku můžete očekávat kratičký (myslím) příběh, který se udál dle skutečnosti.

Nightmare

by L. Bui

Jsem tu v temnotě sama naprosté,
trčím zde snad na posté.
Cítím se tu samotná,
snad tu samotnu nikdo nepozná.

Běžím sama temnotou,
a každou chvíli mé nohy zapoknou.
Je mi tu smutno,
cítím, že tu začíná být dusno.

Převeliká tu je černá tma,
modlím se, jestli dostanu se odtud zda?
Snad Lucifer sám mě poslal k trestu sté,
za neodpustitelné hříchy mé.

Do svých hříchů temnotu zasvětím,
s uplakanou tváří se posadím.
V tu se z noční můry probouzím,
kolikrát tuhle hrůzu ještě zakusím?

Žádám Nejvyššího,
"Neposílej mě k trestu stému,
kde žal a křik slyšet je kvůli němu!"

Recenze: 47 róninů (film)

11. října 2014 v 13:09 | Loan |  filmy | seriály
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/M/MV5BMTc0MjE2NzE0OV5BMl5BanBnXkFtZTgwNTU5MjE1MDE@._V1_UY1200_CR64,0,630,1200_AL_.jpg
Žánr: fantasy, akční, drama, dobrodružné
Délka filmu: 199 min
Z roku: 2013, USA
Příběh: Kai, míšenec, jehož matka ho nechala v lese, kde sídlí démoni, chlapec, který neměl být ušetřen. Místo toho z něj démoni udělali doslova stroj na zabíjení. Z jejich spárů však Kai unikl a zanechali mu na hlavě tři jizvy. Díky jeho schopnostem, byl vzat na milost bývalých samurajů, nyní jako róninové, samurajové bez pána, který byl obětí spiknutí lorda Kiry a čarodějky Mizuki.
Čarodějka Mizuki ovlivnila lorda Asana, aby tak na lorda Kiru vytasil meč. V té době bylo zcela nevídané, vytasit meč na šogunově dvoře. Proto šogun Takugawa rozhodl o Asanově činu, aby provedl seppuku. Poté, co byl Asanův trest vykonán, šogun Takugawa rozhodl, aby se dcera lorda Asana, Mika a lord Kira vzali, aby mezi oba klany vznikl mír. Poté lord Kira propustil všechny Asanovi samuraje a tím se tak stali róniny, šogun Takugawa také podotkl, že se Oishi za žádnou cenu nesmí pomstít.
!!POZOR, TATO ČÁST MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!
Názor: Film se mi moc líbil, hlavně díky tomu, že se většina příběhu zakládá na skutečné události. Dívala jsem se na 47 róninů dva dny za sebou, co jsem ho viděla, na podruhý jsem si uvědomila, že to ani tak nedává smysl. Jestli tohle momentálně čte nějaký Američan žijící v Česku, tak se omlouvám, ale Američané vždy dokážou tak nádherný příběh zničit během sekundy. Keanu Reeves (samozřejmě pro mě dokonalý, jako vždycky) dostal tuto roli (jistě to mohl být kdokoli jiný) pouze díky tomu, aby se na film někdo podíval. Kdyby film natočili Japonci, kde by byli jen a pouze japonští herci, myslíte, že by se na to někdo podíval? Pochybuji.
Pak mě zarazilo spolčení mezi Oshinem a Kaiem. Oishin a téměř všichni ostatní Kaiem opovrhovali a v žádném případě, by se s ním neslučovali. Jenže! Oishin potřeboval míšencovu pomoc, i když ji v podstatě ani nepotřeboval. A ještě předtím, než Oshin přijel za Kaiem, trčel rok ve vězení. Dle mě by bylo mnohem rozumnější, kdyby Kai byl rok vězněn, a protože byl zamilovaný do Miky, dcera lorda Asana, tak by Kai přijel pro Oishinovu pomoc.
No, pak je tu další věc, když se Kai, Oishin a bývalí samurajové lorda Asana spolčili, mi přišlo dost divné, že ze začátku byl Kai takový ňuňatý chudáček a pak, že vede celou skupinu róninů. A když už necháme úvahy stranou, tak i přes tyhle chyby se mi film neskutečně líbil a nehorázně mě dojal katastrofický konec filmu.
Ke zhlédnutí/stažení:
photobucket.com, google.com a ze svého počítače/mobilu.