Listopad 2014

Téma: My 'Narutardi'

30. listopadu 2014 v 21:36 | Loan |  úvahy
Předem upozorňuji čtenáře, že v tomto článku se bude objevovat spousta vulgarismu. Je to z toho důvodu, že je adminka momentálně naštvaná a s tímhle problémem se už potřebuje nutně svěřit.

Takže... čím bych měla začít?
Začněme tím, jak všichni otaku říkají, že otaku komunita je jedna velká rodina. Dovolte, abych tohle 'motto' trochu poupravila, tohle je jedna velká lež. Proč?
Protože kdyby otaku opravdu byli jedna velká rodina, jiný otaku by neodsuzoval to, co má ten druhý otaku rád a necpal mu to, co má rád ten první otaku. A proto jsem se dnes rozhodla o tomhle napsat pár slov k tomuto tématu, který se především týče anime Naruta, jak jste si mohli všimnout. Důvod, proč zrovna tohle téma, je úplně jednoduché.
Poslední dobou neustále narážím na komentáře typu jako: "Naruto je sračka, začněte se koukat na lepší anime.", "Naruto je kravina,", "Bohužel jsem začínal na Narutovi.", "Ta sračka ještě běží?", "Na to se ještě někdo dívá?", "Vy se na to koukáte? Jděte se zabít." a mnoho dalších negativních komentářů týkajících se Naruta. Na tyhle stupidní komentáře narážím hlavně na stránce, který většina otaku moc dobře zná, Přiznání Otaku. A podle mě, ještě horší je, když mnohem častěji narážím na tyhle komentáře: "Pošahanej Narutard!", "Narutardi zasraný!", "Posranej Narutard!". Vy, co nás takhle nazýváte a neustále nadáváte na to, jaká Naruto je sračka. Mám na vás pár otázek. Proč?
Dělá vám to dobře? Fakt vám dělá dobře, když si vezmete do huby jedno anime a začnete psát, že je to strašná kokotina, píčovina a další různý sračky?
Hahahh... víte, co mě dostává? Teď, když Naruto končí a všude po celém FB kolovali fotky s Narutem, tak většina těch, co na to nadávali, pak lajkovali. A i třeba ti, kteří také nadávali, ale přitom neviděli ani jeden zkurvenej díl! Zajímalo by mě, proč na to tolik nadáváte, když vám to nikdo necpe, když vás nikdo nenutí, se na to dívat. Tyhle lidi fakt miluju... jsou pěkně ubozí a trapní tak moc, že si to z nich většina ani neuvědomuje.
Jo, ignorovala jsem to až příliš dlouho. Fakt nevim, proč nám před ksicht strkáte jiný posraný anime, když někoho se baví dívat jen na Naruta. Chápu, když někdo napíše, že ho nebaví, ale když někdo pošle nehoráznou sračku, jako "Začni se dívat na lepší anime."... tak to jděte už fakt do prdele. To, že vás baví jinačí anime než Naruto nutně neznamená, že je to hned to nejlepší a nejbožejší anime vůbec, že převálcuje i Bleach, One Piece, Dragon Ball atd. Zatím jsem neviděla ani nečetla, že by nějaký fanda Naruta cpal někomu jinýmu, aby se na to podíval, protože na to, co se kouká on, je prostě sračka.
Vidíte? A tohle přesně děláte vy zmrdi, cpete nám jiný anime, která jsou podle vás mnohem lepší, protože Naruta snést nemůžete. To si ještě odvažujete říkat jsme jedna velká rodina? Promiňte, ale jestli je takováhle otaku komunita, tak ano, raději budu tím Narutardem, než si říkat otaku.
Jste jen banda zasraných trapáků, ubožáků a mnohem hůř, než jen to. Taky by vás celkem nasralo, kdyby někdo napsal o vašem oblíbeném anime, že je to nechutná píčovina a nehorázná ptákovina. Tyhle lidi mě už s tímhle tím pěkně serou a já už toho mám plný zuby. Pošlu do prdele každýho, kdo začne urážet Naruta a bude mi upřímně u prdele, jestli si pak budou o mně myslet, že jsem píča, co si moc dovoluje. Tak ať, ale s tímhle už jděte kurva do píči. Začněte si uvědomovat, že né každého baví Shingeki no kyojin, Akagame ga kill, Sword art online, Elfen lied, K-ON atd. A taky ne každého baví Naruto, One Piece, Bleach a prostě ty starší anime. Když vás to k tomu netáhne, fajn. Ale přestaňte to odsuzovat jen proto, že se vám to prostě nelíbí, už je to vážně trapný.

Commision 2. - Penny Mizuki Allonsy

21. listopadu 2014 v 17:48 | Loan |  objednávky
Čau, čau,
tak jsem opět zde a konečně přicházím i s hotovou objednávkou pro Penny. Protože se vsadím, že to trvalo nejmíň tak měsíc, tak se omlouvám, že si musela čekat až takhle dlouho, jsem fakticky strašná... příšerná. :D
No a než se dostaneme k hotové objednávce, mám připravený menší výkec. :D Škola... předevčírem jsem dostala od učitele přihlášku na obory s talentovou zkouškou. Chtěla jsem jít (no chtěla... spíš jsem se tak rozhodla) do Liberce na obor Grafický dizajn. Jenže krátce po tom, jsem se dozvěděla, že je to soukromka, kde se platí 34 tisíc za celý školní rok. Takže jsem hledala jinou uměleckou s podobným zaměřením, hledala jsem i v Mladý Boleslavi. Nic. Tak jsem to rovnou vzdala a zaměřila jsem se pouze na jediné.
Obchodní akademie s oborem Cestovní ruch. Tady v Turnově máme dvě takové. Jednu mám přímo naproti škole (zrovna před dvouma až třema dnima jsem byla na banketu a do té výborné horké čokolády nám prý naflusali... úplná mňamka). A druhá je až někde na nádraží. Tuším, že na obou školách zatím není jasno, zda-li tam budou přijímačky (zrovna na cestovku). Protože jsem z přijímaček totálně vystresovaná, tak doufám, že nebudou. Kdyby ano, našla jsem si jinou ve Středočeským kraji v Příbrami, městečko, kde jsem vyrůstala a pár lidí z dětství tam stále je. Moje milovaná sestřenice mi řekla, že tam jsou přijímačky na takovou 'zkoušku', a že by mě tam vzali i kdybych měla třeba na vysvědčení nasolených 6 pětek... ale to zas přeháním. Řekněme třeba 4. Až takhle blbě sice na tom nejsem, ale myslím, že by tahle integrovka mohla být moc fajn, vyhovuje mi i přesto, že je daleko. Ale vše už mám naplánované dopředu (no jo, občas plány nejdou tak, jak chcem, ale tohle určitě vyjde). No a mám jedinou otázku (tu v anketě nepočítejte :DD)...
Chodí někdo nebo se alespoň chystá jít na Integrovku v Příbrami? :D

Dost keců o škole, teď zpátky k objednávce. Děkuji Penny-chan za objednávku a snad jsem splnila vše, o co bylo žádáno. S těmi ušiskama jsem si trochu víc pohrála, protože jsem je dělala poprvé. Taky jsi zapomněla napsat barvu vlasů a tenisek, tak jsem trochu improvizovala. Blonďatý vlasy jsem hádala, že chtít nebudeš a hnědá mi přišla vhodná, a botama jsem se inspirovala 10. doktorem. :D Kdyby jsi nebyla s něčím spokojená, klidně to napiš a upravím to. :-)

The Golden pirate

10. listopadu 2014 v 16:00 | Loan |  RPC/OC
Ciao,
chtěla bych všem moc poděkovat, za velmi povzbudivé komentáře v předchozím článku, a poděkovat i za to, že se mnou máte stále trpělivost. :-D Určitě je mi už mnohem lépe. No, a dneska jsem zůstala doma (jsem simulant...), tak jsem si řekla, že dodělám jednu dlouho rozpracovanou blbůstku. Taky jsem si našla čas, abych vymyslela jeden z dalších nezmyslných příběhů k obrázku, se kterým bych se s vámi chtěla podělit. Naštěstí to není vůbec dlouhé. Je to spíš, něž jako příběh, takový... mýtus o Zlatém pirátovi. :D
A k obrázku chci jen dodat, že při tvorbě pozadí, jsem se fakticky snažila, je to vlastně poprvé, co jsem takové pozadí vůbec dělala. :D Myslela jsem si, že je to fakt dobrý, jenže jak to tak projíždím očima... no jo, prostě otřes, a o těch bílých čárkách, co mají vypadat jako déšť, ani nemluvím. :-DD Mimochodem, hodila jsem tam Sayuri, tenhle Zlatý pirát se k ní hodí mnohem víc, než ke Kiře. :D A upozorňuji, že příběh taky není žádná sláva, takže... nesmát se! :-D (A hodně, hodně... fakt hodně jsem přeháněla, tak je to mýtus, přehánět se musí. :DD A nejspíš vám došlo, proč se jí říká Zlatý pirát. :D)
Zlatý pirát
"Zlatý pirát je jeden z nejděsivějších, nejsilnějších a nejobávanějších pirátů na celém světě. Nikdo nemá ani nejmenší tušení, jestli je Zlatý pirát ženou, či mužem. Jiní piráti říkají, že je to muž, protože žena nemůže být silnější, než muž. Také říkají, že před pěti lety ho obklíčili tisíce různých zločinců a padouchů, které Zlatý pirát zavraždil úplně sám. Zas jiní piráti říkají, že je to blbost, protože nezabil jich tisíce, ale milióny zločinců a padouchů... a sám holýma rukama. Ale nikdo neví, jak zní opravdové tvrzení, nebo jestli je tahle událost vůbec pravdivá. Vesničané se ho vážně bojí, protože nevědí, jestli pomáhá anebo zabíjí každého, kdo se mu připlete do cesty. Velmi často se o něm povídá v krčmách, kde se tvoří čím dál víc hrozivějších pověr, které se postupně rozšiřují světem. Ale pravdou je, že Zlatý pirát není nikdo jiný, než obyčejný vesničan, chodící do stejné krčmy, jako ti, co si tam o něm povídají."
photobucket.com, google.com a ze svého počítače/mobilu.