Leden 2015

Recenze: Yumemiru Taiyou (manga)

17. ledna 2015 v 16:56 | Loan |  anime | manga
Název ve znacích: 夢みる太陽
Alternativní názvy: Yume miru Taiyou, Dreaming Sun, Snící Slunce
Autor: Ichigo Takano
Kresba: Ichigo Takano
Rok vydání: 2008
Stav originálu: ukončeno
Počet svazků: 10
Typ: Manga
Žánr: komedie, harém, romantický, školní život, šódžo, ze života
Upozornění: Manga se čte zprava doleva.
Příběh: Mezitím, co se Shimana Kameko loudala v parku za úmyslem utéct z domu a ulít se ze školy, narazila na chlapa v kimonu. Tento muž, co byl vyhozen z vlastního domu, nabízí Shimaně místo k bydlení. Ale žádá od ní 3 podmínky výměnou za její nájem.

!!POZOR, TATO ČÁST MŮŽE OBSAHOVAT SPOILER!!
Názor: doplní se po dočtení
CZ: LT

Happy New Year 2015!

1. ledna 2015 v 0:00 | Loan |  zbytek
Zdravím,
tak je to tady!
Nový život, nový rok 2015!
Je až neuvěřitelné, jak rychle ten čas utíká, co říkáte? :-D Když se tak ohlédnu zpět za rokem 2014, myslím, že mi ani chybět nebude. Jelikož byl rok 2014 pro mě naprostou zkázou, katastrofou, tak jsem ráda, že už skončil. Během těch dlouhých dvanácti měsíců, se toho tolik událo.
Tolik hezkých a samozřejmě i několik velice nepříjemných věcí. Sama cítím, že i se mnou je něco jinak. Už dávno nejsem dítě, ale cítím se tak (to bude mou velmi nakažlivou retardací). Cítím se víc... retardovanější (a hyperaktivnější). :DDD Ach jo, zkazila jsem tak nádhernou a vážnou chvilku. Už vím, proč všichni říkaj, že se se mnou nemůže mluvit vážně...
No, krom toho. Jen mě mrzí, že Silvestr už není jako dřív. Stejně jako ostatní svátky, zvyky a celkově dny. Strašně mě štve, že je to pořád čím dál horší. Než mrknu 100x, tak už budu dospělá a... ježiši, fakt nevim, co budu dělat se svým životem. A vždycky byste si měli promyslet, co řeknete na konci roku a na začátku toho nového roku. :-D
Doufám, že si letošní rok naplno užijete a nebudete zbytečně věšet hlavu, trápit se a brečet. Radujte se a smějte se, při jakékoliv situaci (ale nedoporučovala bych se usmívat od ucha k uchu při pohřbu)!
Takže,
přeju šťastný nový rok a užívejte ten malý kousek prázdnin!
photobucket.com, google.com a ze svého počítače/mobilu.