Březen 2015

Recenze: Diabolik Lovers (anime)

17. března 2015 v 19:26 | Loan |  anime | manga
Název ve znacích: -
Anglický název: Dial Lover, Diabolik Lovers
Žánr: drama, fantasy, romantický, harém
Z roku: 2013
Počet epizod: 12
Příběh: Komori Yui je pozitivně smýšlející dívka, kterou trápí nadpřirozené jevy a vidiny duchů. V druhém ročníku na střední škole se rozhodne přejít na jinou - do večerní školy, a to vše kvůli otcově práci. Povídá se, že mezi místními studenty žijí upíři a Yui je právě ta, co skončí mezi šesti z nich.
!!POZOR, TATO ČÁST MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!
Názor: Komori Yui, nebo-li Bitch-chan, která byla poslána za šesti upírky, aby s nimi bydlela, nechala se od nich kousat a olizovat. Sama se divím, že jí tam neznásilnili. Jsem značně zklamaná a to mnohem víc, než jsem sama čekala. Dokoukala jsem DL za jediný den. Ne proto, že by se mi to líbilo tak moc. Ale proto, abych se k tomu už nemusela vracet. Téměř všechny postavy mě tak neskutečně dráždili a ze všeho nejvíc Yui. Proč?
Protože kdokoli z too much hot upírů jí chtěl 'ochutnat', pokaždé řekla: "Přestaň prosím! Ne!" a nikdy se nijak nebránila. A když už do ní byli zakousnutí, tak jen: "To bolí, prosím, přestaň.".
Cože?
Být na jejím místě, bych kopala kolem sebe a řvala a ona jen klidně: "Ne". Děj je řekla bych naprosto nesmyslej a prostě make no sense, dunno why I watchin' dis. Skončilo to stejně jako Twilight, stejně jako Upíří Deníky. Z naší malé, rozkošné a drobné Bitch-chan se stala upírka (teda pokud věta: "Mám žízeň" znamená že je upírkou). V druhý řadě mě neskutečně sral Kanato (ten magor s plyšákem). Vesta na něm visela jako by se fotil na playboy a prostě... je to psychouš a byl mi nesympatickej od 1. dílu. Laito mě sral s tím jeho neustálým "Bitch-chan", ale v jednu chvíli byl fakt sexy. Subaru byl too much negativní a pak zase ten nejhodnější upírek na světě. Reiji... ne třeba koment. Shuu se mi ze začátku hodně zamlouval, v dalších dílech jsem zjistila, že je to jen jeden z dalších upířích úchyláků, co by rád okusil Bitch-chan. Ayata sem měla ze všech nejradši, ale můj favorit to taky není. On si prostě nemohl zapnout tu zatracenou košili, chodil tam všude rozepnutej, jak kus toho největšího douchebaga.
Chvílemi jsem měla i pocit, že koukám na péčko, když si vzpomenu na ty background melodie... brr. A tohle, že má mít 2. sérii? Jestli tohle někdo fakt hraje, tak to bye af.
Online:
SK titulky: hns
CZ titulky: shirai
AJ titulky: kissanime
AJ dabing: kissanime
OVA:
CZ titulky: shirai
AJ titulky: kissanime

Vietnamec bez svého bělocha.

12. března 2015 v 17:40 | Loan |  nesmysly v hlavě
Zdravím,
rozhodla jsem se sepsat další jeden z milióny dnů, který stáli celkem za hovno. A zrovna tenhle den se udál v úterý 10. března tohoto roku. Byl to den, kdy jsem viděla jednu ze svých nejlepších kamarádek naposledy.
Ne, nezemřela.
Jen přestoupila na jinou školu.
Asi si říkáte, že je už zbytečné přecházet, když stejně ze základky vypadne ani ne za půl roku, avšak (říkejme jí X) X
Gifs ;)
měla taky pár svých problémů, takže se jí ani nedivím, že přestoupila. Na nové škole jí bude rozhodně líp, než tam, kde jsem zůstala já...
Popravdě, trochu mě naštvalo, že mě tu nechala s tou třídou plných imbecilů a zmrdů. Ale nejvíc ze všeho mě nasralo, když se "zajímali" i ti, kteří o X nikdy zájem nejevili a dělali, jak moc se jim bude stýskat... zmrdi.
Dívala jsem se za ní, jak odchází a říkala si, že má zatracený štěstí, že odsud vypadne. Hodně jsem brečela a jejímu odchodu jsem nijak zabránit stejně nemohla, i když jsem jí několikrát brečela do ucha a říkala jí, že nechci, aby odcházela. Chodila jsem s ní po celé škole, bulela jsem, každý se za mnou otáčel a čučeli na mě. Bylo mi fakt na nic a ty šmejdy ve třídě jsem akorát tak nenáviděla o tolik víc. Zajímavý je, že od nás vždycky odejdou neškodní a hodně fajn lidi, ale nikdy neodejdou ty největší svině, bez kterých by byl náš kolektiv snad ten nejsvatější na zemi.
photobucket.com, google.com a ze svého počítače/mobilu.