Tolik věcí za tak krátký čas

15. ledna 2016 v 16:05 | Loan |  Diary
Zdravím amigos po 14ti dnech!
Nejdřív bych chtěla začít tím, že jistě mnozí z vás (především fanoušci Harryho Pottera) zaslechli tu šokující zprávu, že Alan Rickman, který ztvárnil Severuse Snapea, zemřel. A to pouze pár dní po tom, co zemřela jedna z velkých hvězd v hudební kariéře, David Bowie, který zesnul taktéž několik dní po tom, co se oznámila smrt Lemmyho Kilmistera z kapely Motörhead, který zemřel v roce 2015, čtyři dny po tom, co oslavil svoje 70. narozeniny. To ten rok 2016 začal opravdu hezky. No, co na to říct. Lidé se narodí, žijí a zemřou. Vždycky to tak bylo, je a bude. Smrt se prostě ošálit nedá. Smrt všech tří mě upřímně zasáhla. Ze všech nejvíc Alan Rickman, z té zprávy se mi skoro zastavilo srdce. Je to škoda, protože teprve začal nový rok a už nám vzala dvě hvězdy. Pořád jsem z toho docela v šoku. Snad už jsou ale na lepším místě, někdo prostě boj s rakovinou nevyhraje.
No ale, teď trochu mimo svět médií. Nevím ani, jestli vám mám něco říct, protože mám pocit, že nemám ani co. Chudáci s nudným životem, nikdy nemají co vyprávět svým přátelům. Každý den je to totiž to samé. Tak si skoro říkám, jestli nežiju v jeden a ten samý den, který se stále opakuje a opakuje. Tím myslím, že žiju stejný život každý Pondělí, ale nevzpomínám si na to. To neřešte, zas mě napadají nevysvětlitelný a hloupý teorie. :-D
Je sice pátek a většina studentů už má zřejmě po škole, ale tak proč s ní i nezačít.
Za můj kolektiv jsem docela ráda, každý se tam baví s každým a nejsou rozpolcení do skupin. Teda, až na ty tichý, co radši jen sedí v lavici a s nikým se nebaví, když nemusí. I když je pravda, že se sem tam někdo občas rafne. Samozřejmě netvrdím, že tam nejsou idioti, se kterými je lepší se nebavit raději vůbec. Těmi idioty mám zrovna na mysli mý spolužáky, kteří... no, jak to říct. Docela se vtírají a vnucují se ostatním holkám ve třídě. No koho by neotravovalo, když na vás kluk furt mluví, ale vy se chcete bavit s kamarádkou? Je to doslova opruz. A o tom, na co hoděj zrovna řeč, je nechutný. Jasně, jsou to kluci, ale ve třídě, plný holek. Ne každá se chce bavit o nechutnostech. Jako třeba dneska. Kamarádka a spolusedící, mi s takovou radostí oznámila, že má pitíčko a i banán (každodenní život středoškoláka). Já jí na to řekla, že já banán nerada. Nechutnají mi, jsou hnusný. Na to se samozřejmě ozval spolužák před námi (říkejme jim Y). "Ty nemáš ráda banány?"
"Nesnáším banány,"
"Každý má rád banány."
"Tak já ne."
"Každá má ráda banány." Ok. Watafak was just that. Pochopila bych, kdyby to prostě ukončil tím, že má každý rád banány. Tečka. Konec konverzace. Co jsem měla v tu chvíli dělat? Hloupě se zasmát? Ne, prostě sem po Y rychle projela pohledem a pomyslela si: "Bože, to je idiot..." Ve skutečnosti jsem Y chtěla říct: "Ty jsi kokot nechutnej." Nebo: "Neboj, tvůj ale ne." Nebo něco, čím bych ho ztrapnila a setřela, aby už prostě zavřel tu držku. Nechápu, proč kluci ve všem hledají dvojsmysly. To jim to fakt přijde vtipný? Haha, páni, z toho smíchu mě bolí bři- oh wait, já se zapomněla smát.
To je jedna z věcí, která mě sere (teda, kluci celkově v naší třídě mě serou, je to banda nadrženejch pitomců, s nižším IQ, než má ryba na souši vodu). Pak je tu věc, která se týká předsevzetí a týká se většiny holek. A to je, že musí buď zhubnout nebo držet dietu. I přesto, že jsou hubenější než já. Hubenější, než jedna hůlka na jezení, než dvě špejle dohromady. Jsou pomalu stejně hubené, jako můj malíček na ruce. Začlo to nějak takhle, "Tyvole, já sem tlustá! A to jsem si řekla, že budu tenhle rok hubnout! *smích*" "Přesně! *smích*" Ehm... řekly holky, který sotva vážej 40 kil. Proč to dělají? Já nevim, jestli jsou nějak narušený nebo něco, ale proč chtěj hubnout, když nemají co? Nedává to absolutní smysl. Vždycky jim kvůli tomu vynadám. Slušně neslušně, je mi jedno, co si o mně budou říkat. Ty ženský jsou hezky hubenou postavou doslova posedlý (protože to jsou ženský), stejně jako jsou posedlý klukama.
Každý den vě škole to je to jedno a to samý. Když zaslechnu konverzaci spolužaček, vždycky se baví o klukovi. Proč?! On udělal tohle a tamto s tamtou. Pohádali jsme se, rozešli jsme se... Téměř každá řeší tyhle nepodstatný píčoviny, jsou celý dny v depresích, smutní a píšou na FB sračky typu: "Díky, že jsi mi zkazil den!!" Nebo se začnou řezat. Wtf, jsem taky holka. Haló, kam se poděly ty normální, co se nebaví o klucích 24/7 a nezabijou se kvůli nim? Error, žádná se nenašla. Samozřejmě když jsou v depresích, utěšují se v náručí jiných kluků. A právě proto jsem si slíbila od devátý třídy, že nesmím a nebudu ukazovat svoje pravé pocity najevo. Protože to pak někdy dopadá přesně tak, jako u nás se zoufalými děvčaty. Vážně, přestaňte s tím. Nikoho to nic moc nezajímá, řešte si to doma, nebo někde jinde, kdo má ty hlouposti furt poslouchat.
Co je ale nejhorší, je šikana. Netvrdím, že u nás je. Ani nevím, jestli se dá to, co vám teď napíšu, považovat za šikanu. Vím jen to, že mě to urazilo a nasralo. Měli jsme mít zrovna hodinu Ekologie. Místo, kde obvykle sedím, bylo obsazené. Tak jsem jen brebtla sakra a hledala volné místo na sezení. V tom na mě spolužáci zamávali a řekli, ať si sednu před nimi. "Lenko, sedni si sem před nás!"
"Vždyť tam sedí Ž."
"Tak ho přemístíme. Pojď sem!" v tom spolužačka vzala jeho tašku a přemístila o lavici dál.
"Ne, nech ho tam. Nebudu zlá." A přemístila jeho tašku zpátky na místo.
"To je jedno, on stejně jen řekne hm a nechá tě tam," ozval se Y. Eh... dobře? Vždyť je to jejich spolužák... taky patří do naší třídy. Páni, můj hledač bez milosti mi ukazuje 100%. Nebo taky scénka, co se udála včera. Spolužák, kterýmu jsem měla zasednout místo (říkejme mu Ž), šel včera domů dřív a oznámil to Y, aby ho omluvil u učitelky. Zavřely se za ním dveře a Y jen za ním pozvedne vysoko nad hlavu fakáče. Aha, okay. Rozumím. Třeba jako dneska ráno. Ž si sedl dozadu a zasedl Y místo, tak si hledal jiný. Jenže spolužačka, která mi není zrovna sympatická, mu řekla něco jako: "Tyvole, vždyť ty tady nesedíš pořád! Táhni dopředu! Tyvole, vypadni ježiši, vždyť tu nesedíš!" Cože? Vždyť Y to místo nemá zarezervované, podepsané nebo tak. Nevim, nerozumím. Co to bylo...?
Ze všeho nejvíc mě ale dostala holka z druháků, která jela včera stejným busem domů, co já. Její kamarád si psal s nějakou holkou, pak ona na to že: "Je hezká? Jestli je ošklivá, tak jí nepiš." Můj píčometr zešílel, ukazuje mi 10000%, který tam ani nemám. Zajímavý, že zrovna v ten den, jsem ji ráno potkala a představovala si, jak jí beru kelímek s kávou a jak jí ho vychrstnu na ksicht. Tak přeci jen bych k tomu měla nakonec důvod.
Na závěr napíšu něco hezkýho, abych nekazila pověst naší školy. Na češtinu máme takovou mrchu, že mi na to ani dva metry nestačí. Celá třída ji nenávidí, nejvíc to jsem ale asi já. Skoro, jako by ji za námi poslal sám Lucifer z Pekel. Posrala jsem test, tak jsem se u ní měla stavit po sedmé hodině. Nechtělo se mi brečet, měla jsem jen neskutečnej vztek a přála si, aby na ni spadl strop. A když už ne strop, tak aby aspoň spadla z té židle. Spolužačky mě pak moc povzbudily a zvedly náladu, že mi drží palce, že to dám, a že stejně nebudu jediná, kdo tam s ní bude tvrdnout po sedmý hodině.
Vždycky, když začíná čeština, vím, že teror začíná, brr.

To by bylo asi tak nějak vše. Chtěla jsem se s někým podělit hlavně o to, co se děje ve škole. Když má člověk nudnej život, tak proč nemluvit o tom, co nesnáší nejvíc? :-) BTW: Opět se mi ozval ten anonymní úchyl, o kterým jsem se vám zmiňovala v tomto článku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wichinka | Web | 16. ledna 2016 v 13:49 | Reagovat

Ehm ted se bojím říct že taky cvičím...ne nehubnu! :D Abych na svém blogu neobdržela nemilý komentář,já se jen snažím zpevnit a nabrat svalovinu,protože já si zase přijdu hubená...(i takové věci se stávají :D).A řešit kluky je taky zbytečné,postěžovat si čas od času ano,ale naprosto tě chápu když moje spolužačky začnou o svých přítelích...děkuju se -,-"". A je mi líto že máte na češtinu takovou...no neznám nemůžu soudit :/,přito mje čeština pěkná :) a hlavně lietaratura.. :).
   jinak se chci omluvit za svojí blogovou nekativitu,ale škola a další prostě...no bylo by to nadlouho ^^"

2 ShiroInori | Web | 24. února 2016 v 12:17 | Reagovat

Ja som bola zrovna na zastávke, keď mi mama volala že Alan Rickman zomrel... nechcelo sa mi tomu veriť, či to nie sú len nejaké fámy... ale nakoniec to bola pravda...
Aj ja mám niekedy pocit, že tie dni sú úplne rovnaké, stále ten istý kolobeh. Mne sa však onedlho preruší, tak si začítam tie posledné chvíle v škole užívať :D
Myslím ši, že žiadna trieda nie je dokonalá. Každá má svojich triednych idiotov a nejaké tie duté dievčatá. Ja sa až tak na svoju triedu nemôžem sťažovať (dokopy máme len dvoch idiotov, dve tupé dievčatá a jednu ktorú neznášam kvôli určitým veciam :D). Ale ak naozaj vypukne šikana, tak je lepšie ju začať riešiť skôr. Ja som si uvedomila, že jedno dievča v našej triede je šikanovaná (vyzeralo to ako škádlenie, ale začali to naozaj preháňať), no budeme chodiť do školy ani nie 3 mesiace, tak by sa zbytočne robili boje a to by jej možno ublížilo ešte viac.
S tou učiteľkou je mi to ľúto, možno vám ju niekedy vymenia ^^"
Nedajú sa čísla zablokovať? Ak by to stále trvalo, tak by som to asi skúsila :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
photobucket.com, google.com a ze svého počítače/mobilu.
anime blog