Duben 2016

BTS: BTS ‘EPILOGUE : Young Forever’ MV

20. dubna 2016 v 21:13 | Loan |  hudba
http://www.kpopscene.com/wp-content/uploads/2016/04/Epilogue-Young-Forever-mv.jpg
Well,
okay. Přišlo to úplně zničehonic. Surprise motherfucxerz! So confused. So shocked. So insanely insane. So touched... by the lyrics... what almost makes me cry, hehe.
Nebýt toho dne, kdy jsem po dlouhé době opět zašla na youtube, nikdy bych se o jejich new MV nedozvěděla. Především jsem vnímala text, opravdu mě skoro rozplakal. Videoklip jsem viděla víc než jednou (hh jak jinak). Najednou mi z textu a melodie celkově bylo nějak smutně vesele (wat). Byla jsem tak šťastná, že jejich comeback bude co nevidět a tak smutná z textu a taky proto, že sem musela další den do školy.
Umm, nevím, co na to říct. Poprvé mi běžel mráz po zádech a po celém těle jsem dostala husí kůži. Jejich titulní písnička zní tak skvěle a prostě... GEEZUS CHRIST I can't even. Vždycky mě fascinovalo, jak artisti, jako BTS, chodí na tak boží texty písní. No co na to... docházejí mi slova každým řádkem, který píšu. Jsem tak nadšená a děsně šťastná jak nikdy. Kluci pokročili tak daleko, aby to nakonec dotáhli až sem. Co teprve jejich budoucí combacky?! Každým rokem se opravdu zlepšují a každým dnem jsou lepší. Jako hrdá fanynka bych ráda napsala, že jsem na kluky pyšná. Proč to píšu?
Náhodou jsem si vzpomněla na jejich 'Born Singer'. Rozbrečela jsem se jak malá holka, které spadl kopeček zmrzliny na zem. Too much feels... Every. Single. Freakin'. Time. With. Them. I'm sending much love to them even they actually don't know 'bout my existence. BigHit Ent makes me feel somethin'... Y.

BTOB: O mini albu Remember That

14. dubna 2016 v 22:35 | Loan |  hudba
BTOB se opět vrací na scénu s jejich osmým mini albem Remember That, aby oslavili jaro. Vydali jej koncem března 28. 2016.
Album celkem obsahuje osm písní a jejich titulní písní je opět balada, už 3x za sebou. Ale tak... věřím, že nikdo z nás si nemůže stěžovat a spíš než to, si hezky libovat v jejich osmi nových písničkách.
Když jsem si poprvé poslechla titulní píseň se stejnojmenným názvem jako album, řekla jsem si "meh, docela pěkný, ujde". Dalším dnem jsem si ho poslechla znovu, abych si připomněla tu zvláštně lákavou melodii a začala jsem se pomalu chytat. Něco mě nutilo zpívat společně s nimi refrén, hehe.
Jelikož nejsem fanynkou BTOBu a K-POPu celkově, příliš dlouho, tak si tak nějak stále zvykám... na všechno okolo toho. :D BTOB si mě však podařilo získat díky Sung Jaemu, kterého jsem zahlédla jako cute blonďáčka v mé 1. shlédnuté k-dramě 'Who Are You 2015'. Byl tam tak roztomilej, že jsem ho začla okamžitě stalkovat a narazila tak na BTOB.
Remember That bylo však první album, které jsem si od nich stáhla (ne, nepodporuje je to, jsem ale chudá jak kostelní myš a piráti jsme tu přeci všichni). Zabíjí mě Eun Kwangovi výšky v Drawing (그려본다/Geulyobonda). Co mě ale totálně, ale totálně až brutálně a nechutně doslova zabíjí každou chvíli, kdykoli slyším tu píseň, je Killing me. Fakt, prostě z týhle písničky umírám úplně nejvíc a mezi lidmi mám pak co dělat, abych tam nezačala hlasitě zpívat a pokoušet se o tanec, jako to mívám ve zvyku. Min Hyukovo 'I don't wanna lose u' mě doslova ničí. Měl by být za mou vnitřní destrukci zodpovědný... a ne jen on. imageデコメ of Valentine Emoticons
A co potom So pretty???!! BTOB mě zničí, celý jejich album mě zničí. Je to vůbec povolený mít takovýhle texty písní?! Min Hyuk a jeho 'So pretty girl' mě zas a znovu zabíjí, nevím, co mám dělat. Moje plíce nestíhají můj zrychlený dech a nedokážou se přizpůsobit. Moje slabé, nemocné srdíčko se rozpadá na malé kousíčky, jak tluče hbitě a prudce...
BTOB - Remember That
photobucket.com, google.com a ze svého počítače/mobilu.