Srpen 2016

SEVENTEEN: První dojem

23. srpna 2016 v 13:00 | Loan |  hudba
http://pa1.narvii.com/5940/87ca528c372a29998b05ae5ce77a533983b67831_hq.gif
SEVENTEEN byla myslím hned 3. skupina (1. BTS, 2. BTOB), která mě zatáhla do k-popu ještě víc a hloubš. Teď se v k-popu topím celá.
Nevím, jak přesně jsem se k těmhle úžasným klukům dostala, ale vím, že za to může Vernon. Je tak nádherný...

První písnička, která mě zatáhla do fandomu a díky které jsem se stala součástí CARAT, byla zrovna píseň Mansae. Tehdy jsem si myslela, že jsou trochu starší skupina, kteří debutovali přibližně ve stejnou dobu jako BTS. Úplně mě zaskočilo, když to byli stále rookies. Myslím si, že díky skvělým textům a písním celkově, která Woozi složil, si získali spousty lidí a celé pódium řídili oni, získali si slávu opravdu rychle. Pledis se má opravdu čím pyšnit. Woozi je prostě stvořen proto, psát texty.
Je ale zároveň nejroztomilejší ze členů, jelikož je tak maličký, že i Hoshiho ruce v Mansae jsou stejně dlouhé jako Woozi celý, a to i když stojí. O to víc mi přijde ale vtipnější, že Woozi na jeho výšku je pořád vyšší než já. A JeongHan je hezčí holka než já (shame). Mimochodem, Mansae éra byla rozhodně nejlepší éra SVT vlasů! :D
Tolik mě překvapilo, že Joshua je křesťanem, MingHao (The8) křesťanem i buddhistou. Musela jsem se tomu až smát, jak moc mě to překvapilo. I mean... není na tom nic špatnýho věřit v boha, myslím tím. Je to vůbec možný? Být křesťanem a být součástí k-pop průmyslu? Přijde mi to zkrátka tak zvláštní a trochu mi to do sebe nezapadá. Teda, je to normální. Ať si klidně věří v bramboru, ale. Vážně křesťan? Už tehdy jsem věděla, že SEVENTEEN jsou něčím speciální.
Jsem ale ráda, že někdo takový ve skupině je. Myslím si, že nebýt JiSooa, tak SEVENTEEN nejsou takový, jací jsou teď. Celkově jako skupina, mi přijdou tak slušní, vychovaný a nedovolí si říct ani jediný sprostý slovo. V mých očích to jsou takový malý, roztomilý a nezkažení snílci. Myslím si, že SVT byli vytvořeni na základě sweet boy konceptu. Protože jediný barvy, který u nich vidím, bývají většinou pastelové, což je taky jedním z důvodů, proč je zbožňuju.
Přijde mi to skoro jako sen, že těchto třináct (ne)obyčejných lidí existuje. Doufám, že zůstanou navždy nezkaženými, roztomilými chlapci, protože tak jim to sluší.
Musím se ale vrátit zpět k tomu, jak je JiSoo vyjímečný. O křesťanství nevím vůbec nic, nevím co je pravda nebo lež. Ale je pravda, že si pod tímto pojmem většinou představím, že člověk nesmí dělat nic, co ostatním přijde špatné. Jako třeba tanec, o kterým se tvrdí, že je jedním z 'ďáblových děl' U know what i mean??
Myslím si, že i kvůli JiSooovi jsou CARAT tak mírumilovný fandom. Úplně mě ale rozlámalo, když jsem slyšela, jak JiSoo doopravdy mluví. Má tak jemný a mírumilovný hlas, který by mě dokázal uspat na tisíckrát, i když bych ospalá nebyla. V jeho hlase je tolik slyšet a poznat, že je to hodný kluk bez špetky nenávisti v hlase nebo v charakteru. Můžou se křesťani vůbec dívat na Naruta? Myslím si, že JiSoo je pro nás všechny takovou jemnou záhadou. Zjistit jeho temnou stránku by bylo asi jako otevřít Pandořinu skříňku nebo zjistit, proč lidé mizí v Bermudským trojúhelníku.
Skupinu jako takovou, stále poznávám, takže jsou pro mě stále nový a plný záhady. Ale cokoli dělají, v jakýmkoli videoklipu s nimi, na který se zrovna dívám... vždycky mám úsměv na tváři od začátku videa až ke konci, i když nechápu proč. I když nejsou vtipný, tak se usmívám, je to normální? Nepotřebuju doktora?
Včera jsem se na ně víc zaměřila, aby je víc poznala. Dostal mě do kolen SeungKwanův a JiHoonův hlas. A ty perfektně vychytaný výšky. Nevěděla jsem, že SeungKwan má tak nádherný hlas, který by se dal klidně srovnávat s JungKookovým.
Neskutečně mě dojala jejich první výhra za píseň Pretty U, kde Woozi s Hoshim brečeli, především Hoshi, jehož zatlačený slzy mě zároveň pobavili, když mohl sotva mluvit. Bylo vidět, že si té ceny opravdu cení a pracovali tak tvrdě, až konečně vyhráli 1. cenu. Jejich slzy mě hezky zahřály u srdíčka. :') Je to rozhodně skupina, která si zaslouží mnohem více pozornosti.

KNK: První dojem

12. srpna 2016 v 22:39 | Loan |  hudba
The rookie boyz KNK debutovali pod společností YNB v únoru 29. tohoto roku. Svým prvním mini singlem KNOCK si získali spousty fanoušků, mezi níž patřím i já. Dnes v tomto článku se s vámi chci podělit, jaké byli mé první dojmy ze členů a celkově z celé rookie skupiny.
Narazila jsem na KNK úplnou náhodou. Když jsem si pouštěla jejich MV ke KNOCK, popravdě mě ze začátku moc nezaujalo. Chválila jsem perfektní YouJinův hlas a výšky. Pak přišel refrén. Úplnej black out před očima. Říkala jsem si, jak to, že tahle písnička nemá ani 1M shlédnutí?! Začala jsem si o nich zjišťovat informace a došlo mi, že teprve debutovali a KNOCK je jejich debutovou písničkou. Jako new fanda jsem je začala stalkovat na sociálních sítích a líbí se mi jejich roztomilý název pro fanoušky, tinkerbell.
Velmi mě zaujal význam jejich názvu kapely. Klepat na dveře k-popu. Jejich debutová písnička KNOCK, fanoušci jako tinkerbell a pak jejich comeback s titulovou písničkou BACK AGAIN. To všechno má mezi sebou spojitost a to je nejspíš i ten důvod, proč tyhle rookies tolik obdivuju. A všichni jsou tak vysocí, bylo by docela zajímavý je vidět mezi NBA hráče (please let this dream came true).
Po tom, co zveřejnili jejich MV k debutové písni, jsem se podívala na jejich practice dance a zamilovala jsem si úplně tu část, jak chodí v kruzích a mávají rukama. Poprvé, co se mi zalíbila něčí geniální choreografie a nebyli to BTS. Všimněte si na gifu HeeJuna (ten, co vypadá jako skřet-košile s kapucí a jde za SeungJunem-bílé tričko), přijde mi strašně vtipný, jak se najednou zvedne.
Tam jsem si taky děsně zamilovala YouJina u části, kde se houpou ze strany na stranu. Když se díval do kamery, vypadal tak nevinně a zmateně. Nic jsem o nich nevěděla a tehdy jsem si myslela, že InSeong je nejmladším členem a HeeJun zas nejstarším, překvapilo mě, že HeeJun je nejmladším členem. V obličeji vypadá tak staře (v dobrém smyslu) a má velmi výrazné oči. Všimli jste si, kdykoli se HeeJun s někým fotí, většinou se dívá mimo kameru? Jako, wtf boi, camera is here.
KNK jsou nejen chrarismatičtí svým vzhledem a svými bombovými choreografiemi, ale i svou výškou. Jsou cca stejně vysocí jako členové VIXX (180cm a výš, HeeJun je nejmenší, proto je tak cute).
Neměla jsem ani ze začátku tušení, že YouJin je vokálem. Podle jeho vzhledu jsem ho tipovala na rappera a na leadera. SeungJun překvapil svými rapperskými skilly, nejvyššího člena jsem zas tipovala, že bude hlavním vokálem, protože má opravdu krásnou pleť a narodil se s krásnou tváří (není divu, že je tváří skupiny). JiHuna jsem tipovala na mrzouta skupiny, protože většinou nevypadal, že by se nějak bavil a jelikož byl leaderem, tak jsem se bála, že bude členy ke všemu nutit a bude ve všem vážný. Naštěstí jsem se mýlila a zjistila, že je jedním z nejhlasitějších členů a má ten nejroztomilejší aegyo vůbec. Mám ráda děti. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na závěr bych to chtěla ukončit jejich písní Remember, kterou strašně ráda poslouchám, jelikož je tak uklidňující a jejich choreografie k písni je tak soft. SeungJunův rap mě dává do relaxu, nezní vůbec drsně a zbožňuju YouJinovi výšky a HeeJunův cute jemný hlas. A celá písnička je tak nádherná, krásně se poslouchá v létě při vysokých teplotách, kdy sedíte v autě s otevřeným oknem a s vystrčenou rukou z okna, jak cítíte ten vítr mezi prsty a sluníčko vám krásně svítí do obličeje. :3
photobucket.com, google.com a ze svého počítače/mobilu.