Hurá do 2. ročníku!

1. září 2016 v 17:06 | Loan |  nesmysly v hlavě
Heeelloooo ma amigos!
Gratuluji všem bažantům, kteří letos nastupují do 1. ročníku na středních školách. Gratuluji všem, kteří dokázali odmaturovat a dostali se na vysokou! Gratuluji i těm, kteří jdou dnes poprvé do práce!!
Upřímně, pořád si neuvědomuji, že prázdniny skončily a my jdeme zase do škol. Asi je zbytečné zmiňovat, že ty prázdniny netrvaly ani dva měsíce, že? (Ups, stalo se.)
Yea, it's been a year! It's been a motherfuckin' year!! We live in a good life. We live in a bad life. (narážení na BTS, písnička k 1. výročí)
Zmiňovala jsem se vám, že jsem se na začátku prázdnin obarvila na blond, která ale teď už blond na mý hlavě tolik nevypadá (spíš taková zrzatá). Byla jsem zvědavá na reakce mých spolužáků, kteří všichni šli se mnou do 2. ročníku. No dobře... až na 3 lidi, tak všichni.
Všichni mi barvu chválili, za což jsem byla opravdu ráda. Co jsem ale opravdu nečekala, že by k nám mohl někdo propadnout. Takže máme asi 4-5 nových lidí, plus jeden, kterej přestoupil (je to kluk a je to bukva, ne tím nemyslím gay, prostě bukva). Navíc ti lidi, kteří k nám propadli, tak někteří jsou řekněme... problémový. Takže jsem opravdu zvědavá, jak zvládnu tenhle ročník bez úhony. Snad si mě nebude všímat a bude si všímat jen sebe, aby nám ještě nerozkouskovala kolektiv, čehož se docela bojím, protože jsme celkově fakt výborný kolektiv.
Bohužel se zítra už učíme, musím si dokoupit učebnice do 2. ročníku, fakt opruz, ale snad mi je někdo prodá ze třeťáků levněji. Hlavně si musím pořídit sluchátka, sedět v buse bez zapojených drátů do uší, je jako kdyby bus plný židů, jela na smrt do koncentráku (omlouvám se, tyhle černé humory se židama dělám často, měla bych s tím přestat, ale lidem se to líbí).
Mimochodem, musím se pochválit, a opravdu nevím, jak jsem to dokázala. Dneska jsem nepřekvapivě zaspala budík a vzbudila se v 6:25. Ve stejný čas odjíždí 1. bus. Okamžitě jsem vyletěla, rychle se připravila a musela zas sprintovat na nádraží.
Naneštěstí mi zkratku, kterou chodím, zatarasila oprava cesty. Takže jsem to musela oběhnout, to už na za
stávce čekal 2. bus, který odjíždí v 6:53. Zbývala mi minuta, tak jsem utíkala na další zastávku na terminále, která je řekla bych 2x tak delší (to přeháním, je ale docela do kopce, tak se mi zdá delší), než cesta na nádraží. Sprintovala jsem a sledovala čas. Na 2. zastávce odjížděl v 7:05. Stihla jsem ho jen tak-tak. Potom mi volá kamarádka, kde jsem, ptala jsem se jí na to samý, a vynadala jí, že zaspala. Well... obě jsme byly v buse.
Zjistila jsem, že jsem stihla 1. bus, který odjíždí z 1. zastávky v 6:25, takže jsem měla fakt štěstí a během cesty jsem přemýšlela nad tím, jak mi tohle Karma udělala naschvál a že jí to muselo připadat opravdu vtipný, že jsem jela 1. busem a mohla jsem klidně počkat na 2. bus *pláče na zemi*.
Ani jsem si nezaplatila měsíční, protože týpek neměl na vrácení, tak jsem ho nechtěla týrat, tak jsem mu zaplatila normálně z peněženky. Ti busáci jsou dneska fakt opruz, co? Jsem z dneška kompletně unavená, dokonce jsem málem dostala heartattack, když se mi na mých láskách konverskách, objevila první díra. Svoje miláčky mám už od 8. třídy, teď mě nesmí opustit *pláče nad svou manželkou s maličkou dírou na boku*. Jenže musím si připravit a vyprat si pracovní plášť na praxe... save me, save me...
Jestli někdo náhodou pojedete skrz takovou prdel, jménem Turnov, nezapomeňte přejet takovou malou vietnamku. Není vysoká ani 160 cm, má zrzaty vlasy. Vypadá, jako by chodila do 2. třídy, ve skutečnosti jí je 17, ale lidi jí furt volají paní. Jmenuje se Lenka, až ji budete přejíždět, zavolejte na ni, aby pak mohla poděkovat svýmu vrahovi, že ji osvobodil ze školy. Když jí přejedete, tak vás žalovat nebude (možná budu mít gut day, tak se kdyžtak uvidíme u soudu).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Penny | Web | 3. září 2016 v 11:42 | Reagovat

Jsem strašně zvědavá na naši třídu :D Doufám, že budem dobrej kolektiv :D Zatím to vypadá, že budem spíše po skupinkách, ale uvidíme :D Držím ti palce s těmi new lidmi. Třeba vám neprovrtá kolektiv :)
Busy jsou zlo :'D Ale ještě horší jsou tramvaje. Jsem ráda, že nemusím dojíždět a tak, jinak bych byla k.o. :D
Docela ráda bych viděla tvoje vlasy :D Určitě ti to sluší :) Ber to takhle, lepší je, aby ti říkali paní než nějak sprostě ne? :D Já zdravím pubert'áky ze svého baráku "Dobrý den" :D Je to docela weird xDD

Štve mě, že lidi znají od TOP třeba jenom to Stressed Out a už se tváří jako největší fandové :D Prá mají být v listopadu v Praze T.T

Btw, jo sluchátka jsou lásenky a jídlo taky :D Jídlo je taky lék xD

2 Dee & Hikari | Web | 7. září 2016 v 17:04 | Reagovat

Jééé my jdeme taky do 2. ročníku! To je super :)

----------
Ahoj, rády bychom tě pozvaly na náš nový blog o Yaoi povídkách a fanfiction. Budeme rády za milý komentář nebo návštěvu! ^^ yaoiii-povidky.blog.cz

3 beepinka | Web | 10. září 2016 v 23:54 | Reagovat

Heh neboj,ta škola bude v pohodě :D! Ono to zas uteče a budou tu zase prázdniny :D! Ten čas letí fakt šíleně rychle >-<). Jinak to s tim busem je fakt dobrý no :´D. Já fakt úplně nesnášim,když zaspim a to bývá občas kvůli tomu,že si můj debilní mobil prostě rozhodne nezazvonit. Fakt pecka :D.

4 Penny | Web | 16. září 2016 v 16:54 | Reagovat

[1]: Díky moc za to štěstí :D No, hádáš správně, gympl :D To víš, ty stereotypy xD

5 Mari Choi | Web | 23. listopadu 2016 v 12:52 | Reagovat

Ještě štěstí, že jich propadlo jenom pět. Na střední nás na začátku prváku bylo 32 a na začátku druháku 22. Sedm spolužáků propadlo a tři odešli. K nám nikdo nepropadl, to až ve třeťáku jedna holka a tři přestoupili. Snad tu školu nějak přežiješ :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
photobucket.com, google.com a ze svého počítače/mobilu.