Září 2017

Music obsession: 20170929

29. září 2017 v 16:59 | Loan |  music obsession
https://media.tenor.com/images/e20f1ac2919f98d42dd2f6984622629a/tenor.gifPo letních prázdinách se tu opět ukazuji i s novou rubrikou, kam budu jednoduše zařazovat články týkající se písní, na kterých momentálně ujíždím. Ujišťuji vás, že se zde nebude vyskytovat pouze korejská hudba... nebo se o to alespoň pokusím.
Na úvod bych asi nejdřív začala klasicky školou, prázdninama a tak. Moje léto nebylo ničím zajímavé a spíš než to jsem se většinu dní nudila, tak jako vždycky. Na konci léta jsem akorát byla v německém obchodním centru, jehož název si nepamatuju, ale v pár obchodech jsem si koupila hned několik pěkných věcí.
Jsem letos ve třeťáku a za takový rok a půl budu maturovat... jsem úplně natěšená. Skoro jsem si říkala, že úmyslně propadnu, abych maturovala o ten rok později. A ti letošní prváci... je jich hrozná hromada a všichni mi lezou na nervy.
Ale nejpodstatnější věc za letošní rok je ten nejlepší dárek, který jsem v životě vůbec dostala -virbl prosím- byl pes. Nakonec jsem se i já stala pejskařem a ten kdo mě sleduje na insta tak už o tom ví. Je to fenečka plemene šiba inu a mám ji doma už nějaký ten pátek. Museli jsme pro ni jet až do Karlových Varů. Osobně nenávidím dlouhý cesty, ale mobil a sluchátka to zachránili. Perfektně jsem se na cestu připravila a stáhla si do mobilu hned několik písní.
photobucket.com, google.com a ze svého počítače/mobilu.