Víte jakou řeč používají kuřata? Morseovku.

Diary

oh my... it's 2k17.

3. ledna 2017 v 21:52 | Loan
Hiii mí drazí přátelé,
ano. Pro vás bohužel vám tu budu oxidovat i tento rok. I když ne už tak aktivně, ale to je už jiná záležitost.
Přijde mi, že ten rok 2016 hrozně rychle utekl. Fakt... jako by ani nebyl nebo jako bych byla rok někde mimo a vzbudila se v roce 2017. Docela děsivý, nemyslíte? Snažím se vzpomenout, co se v ten rok vůbec dělo. Vzpomínám si jen ale na padlé hvězdy a jak všichni nadávali, jak strašný rok to byl. Heh... já se k těm lidem přidávám. Opravdu to byl hrozný rok... upřímně? Pro mě jeden z nejhorších vůbec. Když se někde zmíní rok 2016, vzpomenu si jen na ošklivé vzpomínky a no, znáte to. Špatných vzpomínek se nejde zbavit snadno. :-) Většinou vás provází po celý váš život.
Zároveň to byl ale rok, během kterého jsem zažila hezké i ošklivé vzpomínky. Rok, během kterého jsem prošla spousty změnami. To nejen fyzicky, ale i psychicky. Bohužel. Nechci vám kazit začátek roku svým pesimismem, tak se budu snažit si hrát na toho optimistu. Zatraceně... ani netušíte, kolik věcí se od září stalo.
No samozřejmě, škola. Na to, že se jde v září do školy po dvou měsících, tak byl pro mě v tom roce jeden z nejlepších. Vše šlo hrozně v pohodě, krásně mi vše vycházelo a já nemohla nic víc, než se jen spokojeně usmívat, jak vším hezky prolízám. Prostě takový to sluníčko plné optimismu, který šíří dál, jako vždy. Protože jsem mezi lidmi byla vždy ten optimista.
Na začátku září jsme celá třída pomáhali na jedné akci. Byla tam hromada lidí a potkala jsem tam i svou bývalou spolužačku, se kterou jsem tam taky byla většinu dne. Protože je fajn se zas vidět s někým, koho máte fakt rádi. No... řekněme, že jsem se tam seznámila s klukem. Takovej moc zajímavej a ani nevíte čím. Ale prostě jste toho kluka viděli jinak, než ostatní. Připadal vám jiný. A normálně se mi tyhle věci nestávají, protože... přiznejme si to. Tohle se stává jen ve filmech nebo tak. Upřímně se mi stalo poprvé, co mě kluk oslovil... jen tak. Já úplně celá puf a v hlavě jen wtf a skoro o sobě nevěděla. Nebudu si hrát na Austenovou a povím vám velmi zkrácenou a stručnou verzi. S tím klukem jsem nakonec i chodila. Yay, lucky me. Jo, bylo to všechno strašně hezký a hrozně cute a všechno... úžasný a tak. Ale co čekáte od vztahu na dálku?
Přesně tak, nevydrží. No jo, mrzí mě to ještě teď. Ani nebudu předstírat, že je jednoduché o tom mluvit takhle veřejně, heh.
Po tom jako by mě postihla druhá puberta. Akorát v horším.
Všechno se na mě začalo sypat, jak doma, tak ve škole. Jsem na tom psychicky hůř, mám nějaké poruchy. A řekněme, že jsem začala tak trochu 'rebelizovat'. Jít proti proudu a nedržet se těch typických vietnamských stereotypů a stal se ze mě hrozný pesimista. Začala chodit do zakouřených hospod s pár buddies a takový věci s alkoholem atd. Neslavila jsem ani Vánoce a ani nijak jsem neoslavovala nový rok a ani žádný jiný svátky. Protože proč dělat takový cavyky jen kvůli svátkům, který nejsou ničím jinačí než běžné dny? :D Ráda bych se k tomu vyjádřila tak o pěti stránkovém slohu, ale to by stejně nikdo nečet. Krom toho, že jsem začala mít deprese, poruchy a všechny tyhle sračky a vůbec... tyhle děsně emo things stranou.
Není to kdovíjak důležitý, ale moje hlava je teď blond. Víte co, jedna taková zbytčná informace vás nezabije, proto. Z tmavě hnědé (ne, nebyla to černá, jen velmi tmavě hnědá) na světle hnědé. Ze světle hnědé na medovou. Z medové na zrzavou. Ze zrzavé zpět na medovou (mají skoro stejný odstín, jen medová je hnědší).
Z medové na světle hnědou. Z hnědé na platinovou blond. Z platinové blond... vypadá to jako
dunová. A ano, ani v tomto roce se nechystám jít zpátky ke své přírodní barvě.
Akorát s tím budu muset počkat, jelikož jsem si zkrátila vlasy (kdo ví kolik cenťáků, ale takových 20 určitě) a udělala si ofinu. Která se mi přestala líbit, takže si je teď budu jen zesvětlovat a až mi konečně zpátky dorostou vlasy, půjdu na pískovou. A z pískové se ještě rozhodnu, která to bude příště. Ale pravděpodobně na nějakou netradiční.
Eh, proč jsem začala být taková jaká jsem teď? Řekněme, že mě přestalo bavit mít jen jednu barvu na hlavě. V tý tmavý byla trochu tma. A nebavilo mě poslouchat, co hezkého má moje maminka na srdci (ne, s rodiči nemám moc dobrý vztahy, škoda). Dalo by se říct, že jsem se chtěla lišit od těch vietnamských dětí, kteří si na rodiče nic nedovolí, protože jsou přísní. Přestalo mě bavit si srát na hlavu i od rodičů a začala brát frázi 'žijeme jen jednou' vážněji.
Docela mě rozesmává, jak se na mě ale lidi začali víc dívat. Protože blonďatýho asiata nepotkáte každý den. Je to docela nepříjemný, jelikož nemám ráda pozornost. Ale nejlepší jsou ty odsuzovačný pohledy od těch staříků (věřte, že nejen od nich), kteří si vás projíždějí od hlavy k patě, kdy si pak po minutě přejíždění vaší postavy v hlavě řeknou: "jo, je to naprostý blázen!". Protože ono je naprosto šílené se barvit na blond!! :O Jsem považována za podivína, autistu a šílence. Zavolejte někdo prosím na psychárnu, protože se musím jít léčit! Tragédie.
Už čekám jen na to, kdy někoho z těch důchodců (nejen je) chytne infarkt.
Správně, momentálně bych se měla učit. :-)
No na závěr už zbývá asi jen... něco velmi optimistického, že? Eh... dělejte... to, co uznáte za vhodné...? Ne, nic srdceryvnějšího mě bohužel nenapadlo. :-( Možná příště,

Hurá do 2. ročníku!

1. září 2016 v 17:06 | Loan
Heeelloooo ma amigos!
Gratuluji všem bažantům, kteří letos nastupují do 1. ročníku na středních školách. Gratuluji všem, kteří dokázali odmaturovat a dostali se na vysokou! Gratuluji i těm, kteří jdou dnes poprvé do práce!!
Upřímně, pořád si neuvědomuji, že prázdniny skončily a my jdeme zase do škol. Asi je zbytečné zmiňovat, že ty prázdniny netrvaly ani dva měsíce, že? (Ups, stalo se.)
Yea, it's been a year! It's been a motherfuckin' year!! We live in a good life. We live in a bad life. (narážení na BTS, písnička k 1. výročí)
Zmiňovala jsem se vám, že jsem se na začátku prázdnin obarvila na blond, která ale teď už blond na mý hlavě tolik nevypadá (spíš taková zrzatá). Byla jsem zvědavá na reakce mých spolužáků, kteří všichni šli se mnou do 2. ročníku. No dobře... až na 3 lidi, tak všichni.
Všichni mi barvu chválili, za což jsem byla opravdu ráda. Co jsem ale opravdu nečekala, že by k nám mohl někdo propadnout. Takže máme asi 4-5 nových lidí, plus jeden, kterej přestoupil (je to kluk a je to bukva, ne tím nemyslím gay, prostě bukva). Navíc ti lidi, kteří k nám propadli, tak někteří jsou řekněme... problémový. Takže jsem opravdu zvědavá, jak zvládnu tenhle ročník bez úhony. Snad si mě nebude všímat a bude si všímat jen sebe, aby nám ještě nerozkouskovala kolektiv, čehož se docela bojím, protože jsme celkově fakt výborný kolektiv.
Bohužel se zítra už učíme, musím si dokoupit učebnice do 2. ročníku, fakt opruz, ale snad mi je někdo prodá ze třeťáků levněji. Hlavně si musím pořídit sluchátka, sedět v buse bez zapojených drátů do uší, je jako kdyby bus plný židů, jela na smrt do koncentráku (omlouvám se, tyhle černé humory se židama dělám často, měla bych s tím přestat, ale lidem se to líbí).
Mimochodem, musím se pochválit, a opravdu nevím, jak jsem to dokázala. Dneska jsem nepřekvapivě zaspala budík a vzbudila se v 6:25. Ve stejný čas odjíždí 1. bus. Okamžitě jsem vyletěla, rychle se připravila a musela zas sprintovat na nádraží.
Naneštěstí mi zkratku, kterou chodím, zatarasila oprava cesty. Takže jsem to musela oběhnout, to už na za
stávce čekal 2. bus, který odjíždí v 6:53. Zbývala mi minuta, tak jsem utíkala na další zastávku na terminále, která je řekla bych 2x tak delší (to přeháním, je ale docela do kopce, tak se mi zdá delší), než cesta na nádraží. Sprintovala jsem a sledovala čas. Na 2. zastávce odjížděl v 7:05. Stihla jsem ho jen tak-tak. Potom mi volá kamarádka, kde jsem, ptala jsem se jí na to samý, a vynadala jí, že zaspala. Well... obě jsme byly v buse.
Zjistila jsem, že jsem stihla 1. bus, který odjíždí z 1. zastávky v 6:25, takže jsem měla fakt štěstí a během cesty jsem přemýšlela nad tím, jak mi tohle Karma udělala naschvál a že jí to muselo připadat opravdu vtipný, že jsem jela 1. busem a mohla jsem klidně počkat na 2. bus *pláče na zemi*.
Ani jsem si nezaplatila měsíční, protože týpek neměl na vrácení, tak jsem ho nechtěla týrat, tak jsem mu zaplatila normálně z peněženky. Ti busáci jsou dneska fakt opruz, co? Jsem z dneška kompletně unavená, dokonce jsem málem dostala heartattack, když se mi na mých láskách konverskách, objevila první díra. Svoje miláčky mám už od 8. třídy, teď mě nesmí opustit *pláče nad svou manželkou s maličkou dírou na boku*. Jenže musím si připravit a vyprat si pracovní plášť na praxe... save me, save me...
Jestli někdo náhodou pojedete skrz takovou prdel, jménem Turnov, nezapomeňte přejet takovou malou vietnamku. Není vysoká ani 160 cm, má zrzaty vlasy. Vypadá, jako by chodila do 2. třídy, ve skutečnosti jí je 17, ale lidi jí furt volají paní. Jmenuje se Lenka, až ji budete přejíždět, zavolejte na ni, aby pak mohla poděkovat svýmu vrahovi, že ji osvobodil ze školy. Když jí přejedete, tak vás žalovat nebude (možná budu mít gut day, tak se kdyžtak uvidíme u soudu).
Nyní si společně poslechněme píseň od BTOB, BIGBANG a BTS (všiměte si názvů).

BTOB - Last Day
BIGBANG - Ain't no fun

BTS - Save ME

You are holiday, such a holiday!

5. července 2016 v 0:37 | Loan
It's gettin hot in here! Hááái guys, I'm back again, back again. Dashi back again, back again (bad cocain?). Jéééj, holiday (nebo holYday?) už jsou opět tu a já si konečně můžu užít svobodu a zábavu celý dva měsíce, který na mě čekali tak dlouho. Stejně vím, že za necelý měsíc bude už září a já otrávená a vyklepaná zároveň půjdu do druhého ročníku. Ano, zdálo se mi to nemožné a možné. Ale ano, Loan je poměrně chytrá a dotáhla to až do druháku. Pff... nic to nebylo (vážně, bylo to pro mě vlastně peklo).
Prázdniny ani pořádně nezačaly a spolužačka, u které jsem mimochodem nedávno byla, mi už začla spamovat mesendžr. Víte kolik zpráv mi stihla za den napsat? 248! DVĚ. STĚ. ČTYŘICET. OSM. ZPRÁV. ZA. DEN. Dude... are u insane? Are u even sleepin, huh? A momentálně nemám prakticky nic na práci. Mám volno tak jsem si řekla, proč vám nenapsat. SIce nemám na ty dva měsíce vůbec nic naplánovaného, ale už jsem stihla udělat dost věcí. Minulý pátek jsem byla v letním kině s bývalou spolužačkou ze základky na Hledá se Dory. Bylo to pěkný, ale děj vlastně stejný. Což jsem docela i čekala. Důvod, proč jsem šla zrovna na Dory. No tak. Je to Dory. Jo a vlastně taky kvůli předraženýmu sladkýmu popcornu. Víte kolik mě stál malý sladký popcorn? 35! Řekněte, jakej středoškolák ve svých sedmnácti letech u sebe nosí 35 korun na popcorn? Nik- no... vlastně já, ale- NO TAK! Popcorn za 35?! Víte kolik rohlíků bych si za to mohla koupit? 35! I když... rohlíky jsou v dnešní době taky docela drahý, vždyť stojí 2 koruny. Ach jo, vidíte jak středoškolák, jako já, trpí? Víte jak mě ničí si kupovat tak drahý jídla? Je to vůbec normální? Tolik jsem během filmu brečela... vážně. Popcorn za 35 korun... #highschoolstudentproblems
Stihla jsem si i během minulého týdne všimnout, kolik věcí na sebe jsem si už stihla koupit. Nesuďte mě, vždyť chodím na textilní. Pro někoho se to zdá nejspíš málo, ale ty věci byly poměrně drahý. Teda alespoň ta krásná sukně mě stála celé kapesné. Díky tomu jsem ale získala nějaké nové zkušenosti. Měla jsem v plánu přejít na jinou školu, nakonec je myslím dobře, že jsem zůstala. Myslela jsem, že se tam nic nového nenaučím, jelikož mě móda jako taková příliš nezajímala. Naučila jsem se ale jak si se správným postupem ušít věci, jak šít na stroji a jak pracovat s jinými textilními stroji. Jak a kdy nakupovat věci s výhodnou cenou a především jít si vlastní módou, vlastním stylem. Sakra, cítila jsem se v ten čtvrtek tak sebevědomě v té sukni! Dávejte ale na mě i nadále pozor, aby se mi nezvýšilo ego, to by bylo špatný.
Avšak i na konci dne školy mě stejně něco znepokojovalo. Asi čtyři dny předtím jsme se se třídou dohadovali, co jim koupíme na konci roku. Napadlo mě, že oboum našim učitelkám koupíme puget růží se stejným počtem, jako je nás ve třídě a ke každé růži by byl připojený vzkaz pro třídní. Nezdálo se, že by byl někdo proti, ale přeci jen se někdo našel. Nakonec to dopadlo tak, že plán uskutečnili jen 2. obor (textiláci). Docela mě to mrzelo, protože mi vzali plán a náš obor (oděváři) naší učitelce nedal ani hromadný dárek. Mrzelo mě to ve všech ohledech, vypadali jsme najednou špatně, že naší třídní ani nic nepořídíme na konci roku. Nejvíc mě ale mrzelo, že jsme se jako třída nedokázali shodnout. Připadá vám to dětinské, takovou absurditu řešit, ale střední škola o tomhle je. O týmové spolupráci.
Stihla jsem si i hned na začátku prázdnin obarvit hlavu (Jakou barvu asi má, modrou? Zelenou? Fialovou?). Původně to měla být kouřová blond. Jelikož jsem měla děsně tmavě hnědý vlasy, která vypadala jak černá, tak mi barva nechytla moc dobře. Vypadá to sice normálně, ale celou hlavu blond nemám. Moje vlasy teď vypadají jako stupnice barev, když písková hnědá (hodně světlá, skoro blond) přechází do hodně tmavě hnědé. Nevypadá to špatně, čekala jsem ale v lepší výsledek. Museli byste vidět fotku, kterou však připojovat nebudu, těžko se to vysvětluje. Původně jsem neměla ani v plánu použít blond barvu na svou hlavu, mám v plánu si ji přebarvit ještě na světle hnědou, která je skoro do zrzavé barvy. Použila jsem světlejší, aby mi příští barva chytla líp. Mezitím si mě můžete představit jako k-popovou hvězdu s divnou barvou vlasů. :D Podobná, jako má Hyuna tady.
Začala jsem taky být docela závislá na korejské TV show. Konkrétně na The Return Of Superman. Tablo se chová tak jinak, když není zrovna s Haru. Nejvíc jsem si ale oblíbila Hwijaeho dvojčata Seojuna a Seoeona. Ty děti v tý show jsou tak cute a adorable, už jsem říkala, jak miluju děti? He, mám děsně nudnej život, ale v těchto postech je vždycky tolik slov... není to vyčerpávající? Omlouvám se...

Feel sick. Everything is sick.

21. června 2016 v 21:03 | Loan
Ahoj,
poslední dobou hodně prší, že? Ať si klidně prší, hlavně že je venku stále teplo. Navíc déšť prospívá přírodě a krásně se při něm usíná, hehe.
Musím se vám pochlubit, že mám sehnanou brigádu v kavárně a je to fakt dřina. Bolí mě nohy a celá sem nějak utahaná. No, pracovat sedm hodin v kuse není žádná sranda.
Já jsem takovej mimozemšťan za barem, co poslouchá rozkazy nadřízených a dělá to, co má. Jenže jsem takovej vtipálek a vážná jsem jen když jsem naštvaná. Snažím se proto brát tuhle věc vážně a neblbnout za barem (dělám to často). Zrovna tuhle jsem si hrála, že jsem DJ, když jsem utírala pult. Nebo jsem si hrála na profesionálního hráče na skleničky (jak v nich máte vodu a kroužíte prstem kolem okrajů a vydává zvuky podle toho, kolik vody tam máte) a vydávala u toho zvuky. Jo, byla to sranda. Už jsem stihla rozbít jednu skleničku. Ale prý to tam každýmu spadlo už jednou (pfju, v cajku).
Nedávno mě jedna z nadřízených poslala domů dřív. Bylo kolem půl šesté a pršelo. Tak jsem šla, měla jsem tam být další dvě hodiny. Připadala jsem si tak otupěle a bezcenně. Takový ten pocit, který vás svírá na žaludku, protože máte dojem, že jste udělali něco hrozně špatnýho. Přesně tak jsem se cítila. Provinile.
Pokud byste mě znali opravdu dlouho a věděli doopravdy jaký druh bytosti jsem, říkali byste si: "Vážně, umí ona být vůbec zticha?" představte si, že ano. Já jsem prostě taková, že si zvykám na lidi, který neznám příliš dlouho a tak před nimi neprojevuju, jaká doopravdy jsem. A to mi docela brání v mé práci jako číšnice. Když jsem s přáteli, je to jen samá sranda a děsnej hluk a jsem úplně bez ostychu. Když jsem někde mezi cizími, mám problémy s nimi komunikovat. Rotřesou se mi ruce, rudnu, protože mi je cizí společnost nepříjemná a mám tišší volume, než normálně. Manažerka mě upozorňovala, že se děsně ostýchám a musím být slyšet. Že to není práce pro mě. Pokud nebudu mluvit hlasitěji a usilovněji pracovat, tak půjdu jinam.
Docela mě to rozhodilo. Málokdy se chovám dospěle a tyhle dospělácký stuffz si neumím příliš brát na vědomí. Nejspíš si moc hraju a nesoustředím se na to důležité. Možná, že se dostatečně nesnažím. Co si myslím? Že dostanu job na částečný úvazek, kde nemusím nic dělat a jen blbnout? Jo, uvědomila jsem si tuhle zásadní věc. Přátelé si dělám snadno. Když ale přijde na komunikaci, je to někde na bodě mrazu. Poslední dobou se ale snažím víc komunikovat, aby nebylo ticho. Snažím se nestydět se před ostatními, zvlášť když je moje hlavní práce, komunikovat s lidmi. Snažit se mluvit víc nahlas. Vždyť přeci... hlučnost mám mít v genech. Jsem vietnamka, tak kde je chyba?
Když už píšu o tak dospělých věcech. Byla jsem se podívat na letošní ústní maturity u nás na škole. Abych řekla... docela masakr a fakt gratulace těm, kteří je zvládli na poprvé. Mě to bude čekat ještě za dlouho, ale jsem z toho vynervovaná už teď, jsem člověk, co nechává všechno na poslední chvíli (co se můžeš udělat dnes, nenechávej na zítřek). Zvlášť jsem zvědavá na technologii (předmět, u kterýho doslova usínám). Jestli se mi povede maturita na první pokus, jako že ne, tak donutím lidi, aby mi říkali královno.
Brzy se taky budou uzavírat známky a začnou prázdniny. Je to skoro, jakoby nebyly už věčnost. Snad už se nebude ani nic psát, tenhle měsíc byl fakt na zabijačku, furt se jen psalo a učit se doma na testy je prostě pruda, jako škola obecně. Kdybych chtěla, tak mám samý jedničky, jenže jsem líné stvoření. Příští rok se budu ale třikrát o tolik víc snažit, aby na mě byli rodiče pyšný jako nikdy předtím. Abych byla já sama pyšná na sebe. A abych nezklamala zástupkyni. Kdysi vyslovila jednu větu, která mě zasáhla a já si uvědomila, že dělat věci na poslední chvíli nebo až po měsíci, se opravdu nevyplácí a je třeba to udělat hned, i když mi to bude silně proti srsti.
S lepším zítřkem, se s vámi loučím!

Tolik věcí za tak krátký čas

15. ledna 2016 v 16:05 | Loan
Zdravím amigos po 14ti dnech!
Nejdřív bych chtěla začít tím, že jistě mnozí z vás (především fanoušci Harryho Pottera) zaslechli tu šokující zprávu, že Alan Rickman, který ztvárnil Severuse Snapea, zemřel. A to pouze pár dní po tom, co zemřela jedna z velkých hvězd v hudební kariéře, David Bowie, který zesnul taktéž několik dní po tom, co se oznámila smrt Lemmyho Kilmistera z kapely Motörhead, který zemřel v roce 2015, čtyři dny po tom, co oslavil svoje 70. narozeniny. To ten rok 2016 začal opravdu hezky. No, co na to říct. Lidé se narodí, žijí a zemřou. Vždycky to tak bylo, je a bude. Smrt se prostě ošálit nedá. Smrt všech tří mě upřímně zasáhla. Ze všech nejvíc Alan Rickman, z té zprávy se mi skoro zastavilo srdce. Je to škoda, protože teprve začal nový rok a už nám vzala dvě hvězdy. Pořád jsem z toho docela v šoku. Snad už jsou ale na lepším místě, někdo prostě boj s rakovinou nevyhraje.
No ale, teď trochu mimo svět médií. Nevím ani, jestli vám mám něco říct, protože mám pocit, že nemám ani co. Chudáci s nudným životem, nikdy nemají co vyprávět svým přátelům. Každý den je to totiž to samé. Tak si skoro říkám, jestli nežiju v jeden a ten samý den, který se stále opakuje a opakuje. Tím myslím, že žiju stejný život každý Pondělí, ale nevzpomínám si na to. To neřešte, zas mě napadají nevysvětlitelný a hloupý teorie. :-D
Je sice pátek a většina studentů už má zřejmě po škole, ale tak proč s ní i nezačít.
Za můj kolektiv jsem docela ráda, každý se tam baví s každým a nejsou rozpolcení do skupin. Teda, až na ty tichý, co radši jen sedí v lavici a s nikým se nebaví, když nemusí. I když je pravda, že se sem tam někdo občas rafne. Samozřejmě netvrdím, že tam nejsou idioti, se kterými je lepší se nebavit raději vůbec. Těmi idioty mám zrovna na mysli mý spolužáky, kteří... no, jak to říct. Docela se vtírají a vnucují se ostatním holkám ve třídě. No koho by neotravovalo, když na vás kluk furt mluví, ale vy se chcete bavit s kamarádkou? Je to doslova opruz. A o tom, na co hoděj zrovna řeč, je nechutný. Jasně, jsou to kluci, ale ve třídě, plný holek. Ne každá se chce bavit o nechutnostech. Jako třeba dneska. Kamarádka a spolusedící, mi s takovou radostí oznámila, že má pitíčko a i banán (každodenní život středoškoláka). Já jí na to řekla, že já banán nerada. Nechutnají mi, jsou hnusný. Na to se samozřejmě ozval spolužák před námi (říkejme jim Y). "Ty nemáš ráda banány?"
"Nesnáším banány,"
"Každý má rád banány."
"Tak já ne."
"Každá má ráda banány." Ok. Watafak was just that. Pochopila bych, kdyby to prostě ukončil tím, že má každý rád banány. Tečka. Konec konverzace. Co jsem měla v tu chvíli dělat? Hloupě se zasmát? Ne, prostě sem po Y rychle projela pohledem a pomyslela si: "Bože, to je idiot..." Ve skutečnosti jsem Y chtěla říct: "Ty jsi kokot nechutnej." Nebo: "Neboj, tvůj ale ne." Nebo něco, čím bych ho ztrapnila a setřela, aby už prostě zavřel tu držku. Nechápu, proč kluci ve všem hledají dvojsmysly. To jim to fakt přijde vtipný? Haha, páni, z toho smíchu mě bolí bři- oh wait, já se zapomněla smát.
To je jedna z věcí, která mě sere (teda, kluci celkově v naší třídě mě serou, je to banda nadrženejch pitomců, s nižším IQ, než má ryba na souši vodu). Pak je tu věc, která se týká předsevzetí a týká se většiny holek. A to je, že musí buď zhubnout nebo držet dietu. I přesto, že jsou hubenější než já. Hubenější, než jedna hůlka na jezení, než dvě špejle dohromady. Jsou pomalu stejně hubené, jako můj malíček na ruce. Začlo to nějak takhle, "Tyvole, já sem tlustá! A to jsem si řekla, že budu tenhle rok hubnout! *smích*" "Přesně! *smích*" Ehm... řekly holky, který sotva vážej 40 kil. Proč to dělají? Já nevim, jestli jsou nějak narušený nebo něco, ale proč chtěj hubnout, když nemají co? Nedává to absolutní smysl. Vždycky jim kvůli tomu vynadám. Slušně neslušně, je mi jedno, co si o mně budou říkat. Ty ženský jsou hezky hubenou postavou doslova posedlý (protože to jsou ženský), stejně jako jsou posedlý klukama.
Každý den vě škole to je to jedno a to samý. Když zaslechnu konverzaci spolužaček, vždycky se baví o klukovi. Proč?! On udělal tohle a tamto s tamtou. Pohádali jsme se, rozešli jsme se... Téměř každá řeší tyhle nepodstatný píčoviny, jsou celý dny v depresích, smutní a píšou na FB sračky typu: "Díky, že jsi mi zkazil den!!" Nebo se začnou řezat. Wtf, jsem taky holka. Haló, kam se poděly ty normální, co se nebaví o klucích 24/7 a nezabijou se kvůli nim? Error, žádná se nenašla. Samozřejmě když jsou v depresích, utěšují se v náručí jiných kluků. A právě proto jsem si slíbila od devátý třídy, že nesmím a nebudu ukazovat svoje pravé pocity najevo. Protože to pak někdy dopadá přesně tak, jako u nás se zoufalými děvčaty. Vážně, přestaňte s tím. Nikoho to nic moc nezajímá, řešte si to doma, nebo někde jinde, kdo má ty hlouposti furt poslouchat.
Co je ale nejhorší, je šikana. Netvrdím, že u nás je. Ani nevím, jestli se dá to, co vám teď napíšu, považovat za šikanu. Vím jen to, že mě to urazilo a nasralo. Měli jsme mít zrovna hodinu Ekologie. Místo, kde obvykle sedím, bylo obsazené. Tak jsem jen brebtla sakra a hledala volné místo na sezení. V tom na mě spolužáci zamávali a řekli, ať si sednu před nimi. "Lenko, sedni si sem před nás!"
"Vždyť tam sedí Ž."
"Tak ho přemístíme. Pojď sem!" v tom spolužačka vzala jeho tašku a přemístila o lavici dál.
"Ne, nech ho tam. Nebudu zlá." A přemístila jeho tašku zpátky na místo.
"To je jedno, on stejně jen řekne hm a nechá tě tam," ozval se Y. Eh... dobře? Vždyť je to jejich spolužák... taky patří do naší třídy. Páni, můj hledač bez milosti mi ukazuje 100%. Nebo taky scénka, co se udála včera. Spolužák, kterýmu jsem měla zasednout místo (říkejme mu Ž), šel včera domů dřív a oznámil to Y, aby ho omluvil u učitelky. Zavřely se za ním dveře a Y jen za ním pozvedne vysoko nad hlavu fakáče. Aha, okay. Rozumím. Třeba jako dneska ráno. Ž si sedl dozadu a zasedl Y místo, tak si hledal jiný. Jenže spolužačka, která mi není zrovna sympatická, mu řekla něco jako: "Tyvole, vždyť ty tady nesedíš pořád! Táhni dopředu! Tyvole, vypadni ježiši, vždyť tu nesedíš!" Cože? Vždyť Y to místo nemá zarezervované, podepsané nebo tak. Nevim, nerozumím. Co to bylo...?
Ze všeho nejvíc mě ale dostala holka z druháků, která jela včera stejným busem domů, co já. Její kamarád si psal s nějakou holkou, pak ona na to že: "Je hezká? Jestli je ošklivá, tak jí nepiš." Můj píčometr zešílel, ukazuje mi 10000%, který tam ani nemám. Zajímavý, že zrovna v ten den, jsem ji ráno potkala a představovala si, jak jí beru kelímek s kávou a jak jí ho vychrstnu na ksicht. Tak přeci jen bych k tomu měla nakonec důvod.
Na závěr napíšu něco hezkýho, abych nekazila pověst naší školy. Na češtinu máme takovou mrchu, že mi na to ani dva metry nestačí. Celá třída ji nenávidí, nejvíc to jsem ale asi já. Skoro, jako by ji za námi poslal sám Lucifer z Pekel. Posrala jsem test, tak jsem se u ní měla stavit po sedmé hodině. Nechtělo se mi brečet, měla jsem jen neskutečnej vztek a přála si, aby na ni spadl strop. A když už ne strop, tak aby aspoň spadla z té židle. Spolužačky mě pak moc povzbudily a zvedly náladu, že mi drží palce, že to dám, a že stejně nebudu jediná, kdo tam s ní bude tvrdnout po sedmý hodině.
Vždycky, když začíná čeština, vím, že teror začíná, brr.

To by bylo asi tak nějak vše. Chtěla jsem se s někým podělit hlavně o to, co se děje ve škole. Když má člověk nudnej život, tak proč nemluvit o tom, co nesnáší nejvíc? :-) BTW: Opět se mi ozval ten anonymní úchyl, o kterým jsem se vám zmiňovala v tomto článku.

"We did it!!"

26. června 2015 v 13:10 | Loan
♪♫Oh happy day!!! Ooh happy daaay!~♪♫
Dokázala jsem to! Sice s odřenýma ušima (spíše odřené nohy, děvčata budou vědět), ale dokázala! Skončila jsem 9. třídu, splnila jsem devět let povinné školní docházky! A pak jsem pyšně, s hlavou vztyčenou, vyšla ze široké, žluté budovy, bílými dveřmi a s dvěma papíry v ruce, která potvrzují, že jsem úspěšně dokončila základní vzdělání. #fuckingproudofmyself
Jelikož byl tohle pro nás pro deváťáky a budoucí středoškoláky, poslední den na škole, kde jsme strávili celých pěkných i nepěkných a krušných devět let. Byla uspořádána "rozlučka" s téměř všemi učiteli na škole + deváťáci z obou tříd. Bylo to... překvapivě úžasný a dá se říct, že i nezapomenutelný. Samozřejmě se dostavil i sám ředitel a k našemu třídnímu proslovu také pověděl pár věcí. Pak se začali lít dětské šampusy a některým učitelům dokonce i bílé víno, které se dostalo i mezi deváťáky (já ho neměla :D). Ne, omylem to nebylo. :D
Ještě než se dostalo na tu rozlučku s učiteli, si pro nás naše skvělá, úžasná třídní učitelka připravila proslov, kde se pár spolužáků i rozbrečelo, naštěstí moje oči zůstaly po celý den suchý. A protože bychom to nebyla tak skvělá a nezapomenutelná třída na celé té škole vůbec, shodli jsme se na společném dárku pro třídní. Byla to velká skleněná váza ve zvláštním patvaru, kam pak třídní s brekem strčila 21 růží (protože nás bylo ve třídě 21) a k tomu dostala fotku naší celé třídy i s podpisem. Jen tak mimochodem, "Udělena pochvala za vzornou péči o třídní knihu na druhém stupni ZŠ." :DD #celkemborecsem
Na konci dne ve škole, kdy se už lidi pomalu rozcházeli, došlo na rozlučce i na malá i velká objetí a přílišné množství slz. :D Popravdě... zvláštní a moc feels na mě na jednom místě. Zvláštní nejspíš proto, že tohle září tentokrát nastupuju na střední školu, kde to bude úplně jiný, než to bylo na základce. Taky proto, že ve třídě už nebudu mít ty stejný lidi, ty tváře, které jsem potkávala denně s radostí i bez radosti. Teď se jen budem scházet párkrát za čas a kdo ví, jestli vůbec.
Neustále jsem si říkala, že mi tahle škola a třída nebude chybět ani trochu a že budu ráda, až vypadnu. Ale není to pravda, jakmile nadešel tenhle pátek, žaludek se mi silně sevřel, kručel hladem a najednou se mi vůbec nechtělo odcházet. Nechtěla jsem se s nikým loučit a měla jsem v plánu tam zůstat další rok navíc. Protože to uběhlo strašně rychle, že mi ty čtyři roky přišli spíš jako jeden den. Jo, nebyli jsme sice ten nejlepší kolektiv na světě, ale i přesto mi ta třída, která mi přinesla radost i utrpení, bude moc chybět. A to i těch pár lidí, které jsem zrovna neměla moc v lásce. Ale tenhle pocit určitě zná každý, který už vyšel ze základky a nejspíš tenhle pocit bude stejný i na střední. Nejspíš si někdo i vzpomíná, jak často jsem psala, že se na střední těším. Netěším.

Vietnamec bez svého bělocha.

12. března 2015 v 17:40 | Loan
Zdravím,
rozhodla jsem se sepsat další jeden z milióny dnů, který stáli celkem za hovno. A zrovna tenhle den se udál v úterý 10. března tohoto roku. Byl to den, kdy jsem viděla jednu ze svých nejlepších kamarádek naposledy.
Ne, nezemřela.
Jen přestoupila na jinou školu.
Asi si říkáte, že je už zbytečné přecházet, když stejně ze základky vypadne ani ne za půl roku, avšak (říkejme jí X) X
Gifs ;)
měla taky pár svých problémů, takže se jí ani nedivím, že přestoupila. Na nové škole jí bude rozhodně líp, než tam, kde jsem zůstala já...
Popravdě, trochu mě naštvalo, že mě tu nechala s tou třídou plných imbecilů a zmrdů. Ale nejvíc ze všeho mě nasralo, když se "zajímali" i ti, kteří o X nikdy zájem nejevili a dělali, jak moc se jim bude stýskat... zmrdi.
Dívala jsem se za ní, jak odchází a říkala si, že má zatracený štěstí, že odsud vypadne. Hodně jsem brečela a jejímu odchodu jsem nijak zabránit stejně nemohla, i když jsem jí několikrát brečela do ucha a říkala jí, že nechci, aby odcházela. Chodila jsem s ní po celé škole, bulela jsem, každý se za mnou otáčel a čučeli na mě. Bylo mi fakt na nic a ty šmejdy ve třídě jsem akorát tak nenáviděla o tolik víc. Zajímavý je, že od nás vždycky odejdou neškodní a hodně fajn lidi, ale nikdy neodejdou ty největší svině, bez kterých by byl náš kolektiv snad ten nejsvatější na zemi.

Hm... ?

14. listopadu 2014 v 20:08 | Loan
Takže,
právě jsem projela všechny spřátelené blogy a na většině (teda aspoň podle mě) je celkem velká stížnost na školu. Přišla jsem s tímto článkem si taky postěžovat. Protože je už čtvrtletí a jsem už deváťák, což znamená, že přijímačky budu mít před ksichtem co nevidět, tak jsem na tom, řekla bych, bledě. Nebo spíš bych měla použít výraz 'v prdeli'. A to celkem slušně. Letošní ročník jsem si řekla, že se budu vážně snažit a nemít ty posraný (ano, dneska se slovníkem nešetřím) čtyřky na vysvědčení. Známky na čtvrtletí už máme zapsané a mezi to mám zatím s Fyzikou, Zemákem, Ájinou (ÁÁÁÁÁÁRGH!), Pracovní výchovou a Matikou (ještě větší ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁRRGHH!!!). Nejvíc mě teda nasírá matika, hlavně kvůli tomu, že mi absolutně nejde. A teď k Občanské výchově. Nesnášim ji. Stejně jako všechny předměty, ale... nesnáším naši učitelku na Ov. Dostala jsem celkem slušnej záchvat smíchu, když jsem zjistila, že mi vychází čtyřka (teď už trojka) z Ov. Jako jediné dvě známky, co jsem tam měla, což byla jednička a pětka. Já vím, pětka nasolená do žákovský naprosto zbytečně. Ale řekněte mi, kdo by se obtěžoval hledat si na netu důležité datum a k tomu napsat, co se stalo a napsat to jen do sešitu? Já ne. Myslíte, že na to pěkně seru?
Seru.
Jen řekněte, proč bych měla vyhledávat nějaké zatracené datum a říct jí, co se stalo, když si to může běžně vyhledat na počítači sama? Myslela jsem si, že ve škole se máme učit něco, co je důležité. A myslela jsem si, že jsem celkem slušné děvče... nejsem. Proč bych měla poslouchat každé zasrané slovo, co učitelé vyplivnou z úst? Jen proto, že to řekli? Protože mají víc navrch, než studenti? Ano, to sice mají, ale nemůžou prostě čekat, že uděláme všechno, o co si řeknou. Tahle podělaná škola mě zatraceně rozčiluje. Zatím nebyl den, kdy bychom nepsali test. Jakmile přijdu domů, otevírám sešity a šprtám se. Ani o Vánocích nám nedají klid. Takže paráda, další prázdniny v prdeli. Ááh paráda... celej víkend v prdeli. Ti učitelé jsou čím dál víc šílenější. Nemůžou čekat, že když nám dají zkurvený testy v jeden zkurvenej den, tak to bude na jedničku. Nikdo nemá tolik času, aby se naučil na 6 až 7 předmětů. Už tolikrát jsem přemýšlela, že ze školy odejdu a budu mít nedodělanou základku, no a co. Jenže zrovna já si tohle dovolit nemůžu. A fakt obdivuji ty lidi, co řeší naprostý nepodstatný píčoviny, místo školy. :D
P.S.: Na dodělání objednávek zrovna moc času taky nemám, takže se moc omlouvám, ale možná to potrvá mnohem déle, než jsem si myslela.
No nic, už jsem si tady vylejvala své srdíčko celkem dlouho a tím zatím končím :D,

Hurá do školy!

1. září 2014 v 7:34 | Loan
Kawaii graphics
Zdravím,
je 1. září a všichni moc dobře víme, co to znamená. Opět do školy... Za pár chvil musím jít do školy, takže píšu ve spěchu. Popravdě mám docela z devítky strach. Vůbec nemám tušení, co tam na mě čeká, doufejme, že to dám! :-D A vůbec, ale vůbec se netěším na svou třídu, je fakt příšerná, všichni tam jsou příšerní... árgh!!
No a protože už opět začala škola, tak se zřejmě budu na blogu ukazovat jen o víkendech a pokud si najdu čas, tak i ráno, ale v to bych moc nedoufala. ^_^''
Překlady mang můžete určitě čekat jen o víkendech, jindy bohužel čas mít nebudu. :( No, to by bylo. A teď... ve středu jsme si s bratrem objednali školní tašky. Přišli nám už v pátek a konečně ji mám! :D
Je prostě úžasná, nepoškozená, nádherná... boží! :-D A teď už se loučím! :-)

Zpět z Rakouska

28. srpna 2014 v 12:57 | Loan
Zdravím,
tak dovolená, která měla být původně na 2 dny, se trochu prodloužila. :-D Bohužel moc fotek nemám, (spíš žádné) protože se mi foťák rychle vybil. Nevím, jestli to tam znáte, byli jsme v Laa an der Therme. Po stovkách let jsem se opět ponořila do vody a znovu se učila plavat. :-D A protože táta ztratil cestu, plavali jsme jen 2 hodiny. Mimochodem, jelo nás dohromady 19 lidí. V 18h jsme jeli ke známému a přespali jsme u nich jednu noc. Pak jsme se rozloučili a jeli do Vídně. Čekala jsem spíš, že to ve městě bude něco jako... v New Yorku. Bylo tam docela mrtvo a málo turistů, což mě hodně překvapilo. :-D
Potom jsme jeli do Schönbrunnu, kde žil František Josef atd. Uvnitř se bohužel fotit nesmělo, tak vám alespoň ukážu jak zámek vypadá u venku. :-) Fotka samozřejmě není má.
Tři dny jsme přespávali u sestřenky a dívali se na V zajetí démonů (horor podle pravdy :-((( ). V pondělí jsme jeli do města mého dětství, do Příbrami. Navštívili jsme mého strejdu ve večerce, kterého jsem neviděla asi od šesté třídy. :-D Pak jsme jeli do Milína a Březnice, též za rodinou. V Milíně jsme trčeli pěkně dlouho se strejdama (dementní dvojčata, mladší bratři strejdy z Příbrami) a ti dva se ani trochu nezměnili, stejný smích, stejně tupej obličej a stejně dementní. V Březnici jsme potkali nevlastního strejdu, který už nebyl tak dětinský jako kdysi a jeho bratr (samozřejmě taky náš strejda) prý spal. Určitě zas u sebe pařil Aion...
Bylo moc fajn zas vidět staré známé tváře z dětství a popovídat si s nimi. Strašně moc mi chyběli a mrzí mě, že jako jediní jsme se přestěhovali. Starý dobrý časy...
P.S.: Penny, na Doctora Who mě už nenakazíš, na toho už koukám. :-D

Zu Österreich!

23. srpna 2014 v 13:00 | Loan

No No No ! haha xD | via Tumblr

ADSGHDSJFDSJKKSFJ! *Q*

13. října 2013 v 12:30 | Loan
Napřed se chci opět omluvit za to, že jsem neaktivní.
Nebudu se vymlouvat na školu, když to není pravda. Je to spíš tím, že jsem prostě nevěděla co napsat. A tenhle článek vás taky nejspíš 2x nebude zajímat. Ale já se pochlubit prostě musim!

POJEDU DO ANGLIE!!
V životě bych nikdy nevěřila, že se toho někdy dožiju. To bude snad poprvé v životě, kdy pojedu do zahraničí (pokud ovšem nepočítám Vietnam). Jedu tam hlavně proto, že máma chce, abych tam jela, abych věděla jak to tam vypadá atd. A taky proto, že navštívíme místo, kde se natáčel HARRY POTTER !!!!!!! *omdlívá při pomyšlení, že bude na místě, kde byl i Daniel* Pořád tomu prostě nemůžu uvěřit. Ze začátku jsem si řekla, že nepojedu, protože přece jen to není zadarmo. A rodiče o tom ani nevěděli, máma to zjistila až na rodičáku. Takže mě dost překvapilo, když mi řekla, že chce, abych tam jela. Akorát jsem si ještě nebyla jistá jestli tam mám jet. Protože každý bude rozdělen do hostitelských rodin. Úplně si představuju, jak mě šoupnou do přístěnku a budu muset udělat všechno co mi řeknou, přesně jako v HP. :D Ale nemůže to být tak hrozný, mám slovník, kdyby náhodou. :D
A mám ještě dost času na to, aby se ze mě stal fatální šprt na AJ. Jen se bojim, že možná spanikařím, když na mě budou mluvit.
*YAAAAAAAAAAAAAAY!!! POJEDE DO UK! POJEDE DO UK! POJEDE DO UK KDE BYDLÍ DAN! *

Edit:
PS: Shi, neskutečně mě mrzí, co se stalo. :(

Další změny ^^''

15. července 2013 v 18:37 | Loan
Ehe, tak pro začátek.
Myslim že se bude měnit dess, s tímhle prostě nejsem spokojená. :D Ale nebudu ho dělat já (teď máte všichni jásat) takže si nejspíš objednám. -.- Samozřejmě vám nebudu ještě psát s čím to bude. :D A Kiře asi nechávám starej účes. Ten novej dám někomu jinýmu, zkrátka to není Kira když nemá ten vocas uprostřed...
No a asi vás zase budu na chvíli zanedbávat. Musim, nebo spíš chci přidávat recenze na další anime, mangy etc. aby to tak nebylo prázdný :D Taky jsem přemýšlela o tom, že bych ty stupidní pravidla ohledně Affs zrušila. Proč jsem vymyslela tak dementní pravidla? O.o
Jo a tohle vás asi zajímat nebude, ale budu se stěhovat do pokoje rodičů a možná si taky na zeď něco ,,nakreslim" :DD Pojedem ještě do Nisy v Liberci :33 *to si zas domů ponese miliardu knížek...*
No a proč další změny? Když jsem včera četla u Mell *reklama na její článek xDD* článek tý rekonstrukce, tak jsem si uvědomila jak velkej bordel tady mám. A bordel já prostě nesnesu. :D No jo, možná jsem trochu puntičkářská. *to má po matce*
A na závěr, teda pokud jsem nic nevynechala, bych na vás nechala jaký anime dokoukat dřív. :D A dělat zase novou anketu se mi nechce. :D

1. Kuroshitsuji I
2. Bakemonogatari
3. Mirai Nikki
4. Another
5. School Days
6. Chobits
7. Hakuoki
8. K-ON!! II
9. Oda Nobuna no Yabou
10. začít něco novýho :D
PS: Taky nechápete jak může mít Rosario to Vampire 2. sérii? O.O
A teď už fakt na závěr, teda pokud jsem na nic nezapomněla :D, gifík s Gerardem :333 (le komiksák)
Tak mladej, ale přitom starej TTwTT
PSS: Vidíte dobře, v pozadí je i anime :D

Holidajz..

10. července 2013 v 14:20 | Loan
Upozorňuji, článek plný emotikonů... admince z toho horka jeblo.

~Holidééééj!

29. června 2013 v 15:25 | Loan
Konečně prázky! Přesně na tuhle chvíli jsem čekala tak dlouho! :D Až na to, že musim cvičit na klavíru tak mám ,,skoroprázdniny". A nebojte, nezmíním se tu vůbec o výzu. (Právě jsem se o něm zmínila -.-''). No každopádně o prázkách není moc co dělat. Jenom horda knížek, TV, PC, PC, žrádlo, horory, horory, horory, komedie na zahnání, TV, knížky, knížky, knížky, buzerování, žrádlo, žrádlo, žrádlo, horory, horory, PC, PC, PC, PC, horory, horory, kreslení, horory, horory, horory, horory, knížky, PC, PC, TV, buzerování, blbnutí, blbnutí, blbnutí, blbnutí, horory, kreslení, horory. Takovýhle jsou obvyklé dny co trávím prázdniny se sestřenicí. :D
No sleep..
Taky mám v plánu jít (možná) příští úterý na Rock for People, protože tam *prej* budou 30Second to Mars! :33 Nejspíš tam pujdu s bratrem. Wait. Nepůjdu, on tam ,,možná" jde s klukama, což mě sere. -.-'' Tak si říkám jestli by někdo nešel se mnou? :D No ok, asi ne. Proč? Protože tam asi nemůžu. TT^TT
Jak budete trávit 2 měsíce volna vy? :)
A taky jsem přemýšlela o tom, že ti lidi co píšou různá FF (fanfiction) či už něco jinýho a zveřejňují to na Konoze nebo si to ukládají do wordu etc., tak by mi to posílali přes maila a já bych je pak zveřejnila tady na blogu. Samozřejmě by se tam museli podepsat. Ale nevím jestli to je špatný nebo dobrý nápad. Takže nechávám šanci na vás. Nu což, asi všecko. ^˘^
PS: Už jste viděli Death Note? Úplně boží! Být chytrá jako Ryuuzaki a Light dohromady tak si pískám..

Sooo SCARY!

12. června 2013 v 16:36 | Loan

Vždycky o literatuře čučíme s češtinářkou na nějaký filmy co nám ona pustí a minulej tejden nám navrhla že bychom si mohli vybrat kterej koliv žánr.
Horor.
A měli jsme hlasovat co jsme chtěli, mě celkem zaujal ,,Hostel", ale většina lidí ze třídy hlasovalo spíš pro Paranormal Activity 4. Tak jsme si ji pustili a neučili se 2 hoďky, takže supááá! :33 :D
Dost často jsem se lekala :D, taky bylo dost brutální jak je na konci zabila O.o a to......úplně.......VŠECHNY!
Ale byli to snad nejlepší hodiny ze všech. :DD (za tenhle rok).Pak jsem byla ještě s pár kámoškama úplně sami v šatnách a strašily se navzájem. Děsná prdel xD......pak jsem se bála jít domů, tak mi hlavou probíhalo: ,,Radši pudu ještě chvíli do kniháče. Nebo jdu domů. To dám." a pak jsem ještě uvažovala jestli nakonec nemám jít do kniháče. :D
Do kniháče sem nešla a bála jsem se, aby se najednou zničehonic doma nezapla telka nebo PC :DD (no jo, byla jsem celá posraná strachy), no jinak za tejden už bude výzo -.-'', a tenhle pátek jedem do Liberecký zoo (myslim) a pak dem na zahradu naší třídní spát ve stanech. Už úplně vidim že mě někdo zatáhne za nohy ze stanu ven...
A příští čtvrtek jedem zase na rafty -.-'' (myslim), vzhledem k těm povodním bych radši nejela.
No každopádně většina známek z předmětů je už uzavřenej, tak si myslim že jste se nejspíš taky neučily. :D
PS: u těhle gifů chcípám xDDD

Jarmark Q^Q ..

17. května 2013 v 21:48 | Loan
Eeeh....tak jo, je už celkem pozdě a musim jít spát brzo.
Tak abych to nějak zkrátila... O.o
Zejtra se u nás ve škole pořádá Jarmark kterej je u nás povinnej, takže tam musí všichni žáci i učitelé a říďa. A takhle se jarmark opakuje jednou každý rok a v sobotu! Proto musim vstávat už v 8h TT^TT....
Kdo by chtěl v sobotu vstávat takhle brzo?! A néjen že musíme vstávat brzo, ale taky že se celá naše třída ztrapní před celým Turnovem, bože bože. Jo přesně tak. Tančíme na jarmark (tančily jsme i minulej rok) a o proti týhle a minulý chorošce, byla ta minulá 100x tak lepší. Teď co máme zejtra tančit je za prvé, pěkně trapnej a za druhé, nejhorší na tom je že tam tančíme i ten EXTRA slavnej Gangnam Style.
Samozřejmě choroška opět nemohla být podle nás tak jsme to museli dělat podle instruktorky která nám nadhodila třídní. Nejenže tam nejspíš přijde celej Turnov, ale možná taky bratr a jeho bývalá devítka. Super, všichni se mi budou smát přímo do ksichtu, proč ne :DD
No snad to nějak přežiju. Prosím, hlavně zítra nejeďte do Turnova na Jarmark -.-'' :D
Jo a ještě tančíme na EXTRA trapnej mixík. Jako např.: It's my life (né ta od Bon Jovi), DJ Arnoštek - Je to fajn (pravda je že si ji občas z prdele zpívám :D), Gangnam Style -.-'''' atd....snad nejtrapnější na tom všem je, že na začátku si my holky hrajeme na modelky co chodí po tom pódiu OMG, tak trapnééé.
Každopádně, je mi z jarmarku zle snad krom občerstvení :DD a hned co dokoukám anime Sankarea bude další recenze ^^, no zejtra ráno bych se měla ještě objevit :D
PS: písnička na kterou tančíme TT^TT

Den napříč školou..

7. května 2013 v 15:27 | Loan
Há! Dneska jsem se vůbec neučily. :DD
Jelikož jsme měli pitomej den napříč školou. No jo....děsná blbost tohle to. Koná se to u nás každej rok a organizují to samozřejmě učitelé a taky deváťáci. Naštěstí i naneštěstí jsem byla ve skupině s Dančou a Jenny, ostatní byli malá hovádka kteří mluvily sprostě jak dlaždič. By mě zajímalo kde to berou ti malý. O.o
Vůbec se mi ale nechtělo do tý....školy, ale musela jsem kvůli Danče :D a na konci se vyhlásili nejlepší skupiny a byli jsme 6 z 20 skupin :D. A ještě předtím než se to vyhlásilo byla taková pěkně debilní soutež kde jsme museli zpívat. Já si samozřejmě hrála na blbou a nezpívala jsem, tákže mi to prošlo :DD, no koneckonců kdo by chtěl ze sebe dělat debila před učitelkou a dalších milionů lidí? Dobře, tak né tak doslova miliónů lidí...Už mi stačí že si na mě ukazují -.-'', no konec řečí o škole...každopádně!
Omlouvám se za neaktivitu na blogu, vím pořád se jenom omlouvám. Zkrátka si nemůžu pomoct, protože si pak myslím že mi to máte za zlé. -3- :D
Stewartová už bude :D...a pravda je....že poslední dobou už fakt netušim co přidávat, tím samozřejmě nemám na mysli že se blog ruší. Ale něco se snad vymyslí ^^ no a zejtra zas bude svátek, takže super, můžu na PC :DD

Good/Weird Idea!

24. dubna 2013 v 17:22 | Loan
Tak jo...včera byl rodičák a maminka mě nepřekvapivě seřvala.
Tatínek mi díkybohu na to nic neřekl, protože bych to už nesnesla.

Ha! Už mám taky nejspíš vybranou školu, kam půjdu na střední, teda pokud se tam dostanu...a bude to střední škola spisovatelská :3, no teda možná.
A taky jsem totálně podělala test z matiky.....a měli jsme na tělák toho starýho úchyláka Plesnimorda. Božínku, děkuju Karmě že to dneska bylo naposledy. No a teď k tomu tématu.
No....tak mě napadlo, že bych udělala třetí blog -ano, jeden o všem, což je tenhle, druhý o muzice, viz. nahoře- o knihách, povídkách, recenze na knihy a spisovatelích. No nevím, nějak mě to láká. Hm....co na to říkáte vy? Jsem knihomol, tak nemůžu jinak :D!
Jo a videový tutoše asi nebudou, protože mi nefachčí HyperCam -.-'', no možná až budu mít vymakanější PC lidičky :D, no toť asi vše ^^

Úplně ten ,,nejlepší den" na světě -.-

19. dubna 2013 v 13:48 | Loan
Paráda, dneska byl den tak zvaným Den Země.
Hm.......co to je? Místo učení, sbíráte odpadky v parku a v lesích. Samozřejmě na to musíte mít rukavici a pytel plných sraček co jste nasbírali cestou.
Hrůza -.-''''
A znáte ten pocit když vám někdo ze třídy omylem sáhne na ruku a řekne vám: ,,Promiň já si myslela že seš sloup. Bez urážky."
Jistě......jsem sloup.
Pak jsme zase šli sbírat dál. Já byla úplně někde mimo svojí třídu a byla někde na druhý straně lesa než ostatní. Někde cestou mě něco brutálně píchlo do nohy 3x jednou ranou...*TRIPLE KILL* :D
A když jsem se vrátila zpátky ke třídě, nikdo si nevšiml že jsem snad hoďku byla někde v prdeli, samozřejmě TT^TT :D
Aspoň že je pátek a za 2 dny zase škola.....nehorázně se těšim až vypadnu z tý debilní třídy a -pokud možno- půjdu na střední. K tomu mi nehorázně páchnou pracky po tý hnusný gumový rukavici :D, dneska mám fakt dost. A ,,strašně moc se těším" na Lukáše až mě zase bude mlátit jako buldozér. :D ale je s ním prdel :D
(říkám vám nikdy, NIKDY nechtějte staršího sourozence, většinou do vás totiž kope jako do mrtvoly a šlape na vás jako by jste byli součástí podlahy.)

Taky vás včera někde večer napadla totálně hustá bouřka? Já se bouřky sice bojím, ale tahle byla snad ta nejkrutější co kdy mohla být. No posledně to urvalo strom :DD, a ty supr blesky, vypadalo to jako scénka z Harryho Pottera xD
No nic to je všechno, a jak jste se měli vy? :)

Zpět z lyžáku 2013

1. března 2013 v 13:54 | Loan
Jsem zpět, né zrovna ve skvělé formě :D.
Všechno mě totiž po tom lyžování bolí -.-''
Ale musim uznat, že to nebylo strašný, sice jsem včera hodila totální držku do sněhu, ale jinak v pohodě :DD...
Jsem hlavně ráda že jsem to přežila a že jsem doma. A Bohdanka se nějakým způsobem řízla to stehna přes šusťáky O.o, ten pohled na krev byl dost....brr~
A um....byla jsem na pokoji s Ančou(sláma :D) a s Bětkou (Glum :D), měla tam s námi na pokoji bejt i Áďa (Šafina), ale nakonec byla s jinými holkami, přitom jsme se tak dohodli, takže mě to trochu nasralo -.-! No a vážně tam vaří výborně!! Tedy až na ty buchty :D, a včera jsme měli diskošku, PŘÍÍÍÍÍÍŠERNÝÝ!! Trsala sem jenom na pár songů, divim se že tam hráli i PSYe :D, každej tam řval ,OPPAN GANGNAM STYLE' :D, jó byla to děsná prdel :D, až z toho Andula dostala migrénu. Hm....asi jsem psala, že se vracim v sobotu, co? :DDDDD, tak jsem si to spletla :D, ještě štěstí že jste tam nebyli semnou, včera jsem dostala totální ultra mega záchvat smíchu, to se prostě nedalo přestat :D, taky jsme měli včera takový karneval. Nic jsem neměla, tak mi Bětka řekla ať jdu za pandu :3, tak jsem šla :D, načmárla jsem si na ksicht černou a nasadila si svoji pandí čapku :33 :D, pančelka mi taky dala diplom za nejoriginálnější zvířecí masku :D.....
Ještě nevim kdy sem hodim fotky, jsem nějak líná :D -jako vždycky- a my holky jsme měli jenom jednu děsnou sprchu, tak nám ji učitelé vyměnily, takže mi dostali ty lepší a kluci si vzali naši děsnou :DD. Večerku jsme měli ve 2200hodin, večer jsem vůbec nemohla usnout, páč se tam hrozně spalo -.-'''!
Jo a byl tam vlek, na kterým se muselo stát, několikrát sem na něm hodila držku xDD, no tak nemaj pouštět debila jako já na vlek :D, no ale bylo to fajn :), no nic, musim něco vytvořit, nebo z toho zešílím :D...

Um...

24. února 2013 v 18:00 | Loan
Takže už mám zbaleno a musím říct, že je to pěkně těžký.
A to se mi tam mají vejít ještě ty boty, který jsou těžký jak kráva :D...
aspoň že jdu až v 8hodin a nebudu to sebou táhnout :3 :D, ani nevim jak to tam vypadá.
Ani nevim kdy mám večerku -.-'', taky musíme vymyslet nějaký STUPÍDOS soutěže -.-''''
To teda jako me gusta...
Taky teď kukáte na X-Meny? :DDD, taky jsem zjistila že Natsumi (moje starší sestřenice-Táňa) je ve Vietnamu, a taky že nenávidim svýho bratra, doslova -.-''''''', ani nevim proč :D.
Zejtra aby jste tu byli, abych se s vámi mohla rozloučit, ježiš, to tady sepisuju jako bych šla na popravu, co? :DDD
No nic, mizim ^^~

Den se blíží!

23. února 2013 v 16:38 | Loan
Tak jo holky, lyžák se blíží a i tak den mého posledního článku xD....
V pondělí se tu ráno ještě ukážu, abych se s vámi rozloučila :)
Až e vrátím hodim sem collaby a možná i fotky z lýžáku.
Prej tam výborně vaří, tak nevim, nevim.....
no a konečně jsem sehnala lyže i boty :D, zpočátku to vypadalo že žádný neseženu, ale štěstí mi přálo, nebo možná Karma :D
Tak jo, to by bylo..............nejspíše všechno :D
Tak se loučim :P,

Yattá! :D

15. února 2013 v 7:30 | Loan
Jupíí dneska jedu do Nisy v Liberci a to bez blbýho bratra :P :33.
Mimochodem, nebudu tu 25.února, protože jedu na pitomej lyžák -.-''''''''''''''''''''''''''
a já na lyžích budu poprvé, jestli se zabiju tak 24.února bude tady můj poslední článek :DD.
No co, aspoň tu bratr bude sám s rodičema. Muhahahahahaha *opět ďábelský smích :D*

Ok, zachvíli zase musim, do tý *pííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííp* školy -.-''''''''''''''''''''

Výlet do Prahy :)

15. listopadu 2012 v 6:37 | Loan
Napřed bych se chtěla omluvit že nejsem moc aktivní. Pak bych se vám chtěla pochlubit s mým výletem :D, bohužel jela i vedlejší třída :/, na vlakovém nádraží jsme museli bejt už v půl sedmý, tak sem musela vstát už v 5h ráno.....na mě trochu brzo :DD......pak (možná) později přidám fotky z jetýho výletu. Bohužel, v jediné budově kde jsme byli, bylo fastfood KFC :D(pokud nepočítám obchůdek s památkami Prahy), no jak jinak. Někdo byl zase v Mekáči a ůči byli v cukrárně, no jak jinak :DDD.
Taky po ulicích byli houslisté. Úžasně hráli :). Byli tam i strážníci, a ten debil Adam se jednoho zeptal kam chodí čůrat xDDD. Se divim že ho nezabodl. Museli jsme si taky koupit kvůli metru jízdenky -.-''............
Pak ještě něco, ale nebudu tu psát slohovku :D
A ještě jednou bych se chtěla omluvit za nepřítomnost :))

To už jsou Vánoce ?

28. října 2012 v 13:12 | Loan
Páni, taky už u vás začalo sněžit? Tady chumelilo jak o závod! Zachvíli bude Halloween :)) a dneska se mění čas dozadu, takže si můžete přispat o hodinku déle :D
Áááá se strašně těšim jak na Halloween (ikdyž se tady u nás v Turnově neslaví...) tak i na Vánoce :))
A taky přidám na přání Ain, další dílek Suki-tte Ii na yo :))
PS: neboj Haru, toho obrázku se ještě dočkáš dnes večer :D (možná dřív)
0059_tohr.jpg Anime X-mas image by animedude2426

YATTA!!! Víkend!! TToTT

7. září 2012 v 22:34 | Loan
Jo božíí, je konečně pátek :))))))), ale za dva blbý dny se zase stejně musí do toho ústavu xDDD ten ústav, myslím tím školu :DD no a v pondělí musim k zubařce :O :(( a za dva měsíce musim na očkování a ani nevim na co! :DDD hmm celkem pozdě -.-'' tak si dáme menší uspávačku :D pápá! *mačká na červené tlačítko, to znamená že pouští do prostoru jed na uspání xDDD*
good night :))*

Vysvědčení! (2012)

29. června 2012 v 10:39 | Loan
Už jste dostali vysvědčení? Já teda jo a musim říct, že jsem na sebe pyšná! Mám jenom dvě 3 jinak ostatní už dvojky a jedničky! Dostali jsme taky mini zmrzky od třídní a pak jsem šla s kámoškama do antikvariátu. Mají tam japonskou kuchařku xD a jednu knížku kterou jsem si chtěla koupit. Poprosila jsem mámu, ale ona říkala že příští měsíc (takže vůbec :D), to tam už ani nebude...

Super DAY!

28. června 2012 v 18:27 | Loan
Tákže,
jak už jsem psala. Byli jsme dneska na raftech a bylo to super!! Strašně jsem si to užila xD, sice mě z toho bolí celý člověk, ale jako za výlet to stálo. A představte si, že jsme byli první! Měli jsme nejlepšího vedoucího a to jsme se jenom flákali. xD Pak nás pomalu doháněli kluci tak jsme zabrali, jinak jsem kámošce sežrala pár bonbónů, kde bylo něco energetického... :D. Pak jsem šla s Ančou a s ostatníma kámoška k jezu v Dolánkách (v Turnově pokud by někdo nevěděl). Jsme se šli smočit a já tam málem spadla po kluzkým šutráku. Pak jsem se oblékla do náhradních ponožek a do kecek. Samozřejmě jako já idiot jsem šla přes jez (musela jsem na druhou stranu xD) a smočila jsem si náhradní fusekle i kecky! Takže úžasný. Jako totální blbeček si beru náhradní fusekle a stejně jsou mokrý. Fuck logic... pak jsem šla s holkama nakupovat, ale vlastně jsem stejně nic nekoupila. :DD
Potom jsem šla s máti nakoupit kytky pro třídní na zítřejší vysvědčení. -_-
 
 

Reklama
photobucket.com, google.com a ze svého počítače/mobilu.
anime blog