digitální tvorba

Free grafika 0.4 - Halloween, autumn, fall

31. října 2015 v 6:00 | Loan
anime, boo, and creep it real imageZdravím děťátka malá i ta větší,
buďte na Vánoce... štědří? ... Ne? Dobře, tak ne.
Po dlouhé době jsem se rozhodla, po předlouhých-nocí-závislačením-na-hry-o-trůny-a-spin-off-walking-dead, něco opět spatlat, spojit, vytvořit, potvořit, zalepit... ech, cože?
Tentokrát jsem se pokusila pokusit postoupit, provést pidi pokusný pokus. Pořád nic? Tak ne. Teď už vážně. Odvážila jsem se zakousnout do něčeho obtížnějšího, než jsou jen známky, který jsou v každém článku s volnou grafikou, takže hádám, že by vás to asi nudilo, dokud bych nepřišla fakt s něčím supr dupr čupr vymakanou známkou (Hele, já fakt nevim, co mi je.). Na letošní helouvín jsem se rozhodla, že letos na grafiku a takovýhle, kašlu. Jenže mi přišlo líto, že by vaše krásný oči letos neviděly moje mástrpís a tak byste letošní helouvín, díky mně, neoslepli. :)
Ano, definitálně definitivně jsem si definiticky definitivně změnila přezdívku na své rodně rodný jméno. Proč to? Protože každý, kdo mě zná celkem dlouho, ví, že mám boží překladatelský tým, který má ve jméně slovo Yume, který jsem měla i v přezdívce. Název týmu taky že vznikl z části mé přezdívky. Bylo změněno, (přezdívka, ne název týmu) protože mi to přišlo docela sobecký. Vypadalo to, jako by to mělo být všechno jen o mně, že celý tým vlastním já, což se mi protivilo docela dlouho. Vždycky mi bylo souzeno být a jedině Loan. Ne, neznamená to půjčka (Loan = v AJ půjčka). Což mi připomíná... kamarádka mi řekla, že moje český jméno (Lenka) je hnusný, takže mi začla říkat Lo. Docela mě to pobavilo, představuju si, jak se někomu představuju a řeknou jen: "Ty máš ale hnusný jméno."
Docela mě mrzí, že se v Česku Halloween neslaví. Moc ráda se ctí, pýchou na hrudi, bych někomu otoaleťákovala dům nebo zapálila někomu před dveřmi hovno v pytli.
Tenhle obrázek byl takovým pokusným králíkem mých pokusů o snahu vytvořit něco... originálnějšího, asi? Mně osobně, se teda nejvíc líbí ta 3. varianta. :D
Ten, kdo se dívá na Supernatural, citát určitě pozná.
Inspirovala jsem se hláškou z Game of Thrones "winter is coming", kterou zná určitě i ten, co se na GOT nedívá. A to je z mých mástrpís zatím vše. Čtenářům našich překladů radostně oznamuji, že by se mohla aktualizace vydat už dnes, nic se neslibuje (protože Loan je lhářka). A přeji zbytek, opět nudnýho, Halloweenu!
Pokud se líbí, uveďte si zdroj nebo ne, ale nevydávat za své.
Boo,

Second shootin'

23. září 2015 v 21:00 | Loan
Ahoj, ahoj!
Jelikož se mi v mobile s tématikou foodporn docela i hromadí a od dubna žádný strašně moc umělecké fotografie nepřibyly, a já mám novej mobil už nějakou tu dobu a mám foťák bič és madrsakr veržn tů tauznd (čtěte jako celkem dobrej). Tak se o to víc rozrostla má láska k amatérskému focení. Jen škoda, že nejdou vidět objekty, když je tma. Tuhle v noci byli na obloze tak hezký hvězdy, ale mobilní foťák a ani normální foťák, prostě ne a ne je zachytit. No škoda, bylo to fakt pěkný. A protože mně sem tam chytala fotící nálada, bude toho poměrně hodně... hlavně jídla.

First shootin'

4. dubna 2015 v 16:21 | Loan
No, rozhodla jsem se sem nakonec přidat i mé strašně moc umělecké fotografie, které klidně můžou být starší, než 5 let. Některé focené foťákem a některé mobilem. A převážně fotím strašný voloviny. :D

Free grafika 0.3 - stamps

14. února 2015 v 22:38 | Loan
Ahoj, ahoj a znovu ahoj! :-D
Už včera jsem chtěla přidat mangy, jenže ve Vietnamu se bude slavit nový rok, takže jsem bohužel neměla čas na úpravu a ani překlad, jelikož jsem chystala přípravy a na banh chung (rýžový... dort, buchta? :D)toho chtělo koupit spousty ingrediencí a hlavně spoustu času, kvůli jeho náročné přípravě.
No, ale protože je dnes Valentýn, půlku dne jsem strávila u výroby těchto známek, jejichž téma je, jak jinak, než Valentýn nebo spíše láska. :-) Bohužel jsem natolik posedlá anime a mangou, že všechny museli být buď v anime nebo manga podobě, takže... ehm. :-D
Takže zda-li se líbí, volně stahujte a házejte na své blogy (nebo jinam) jen s pravidlem, že si ho nesmíte přivlastňovat. :-)
Jinak přeji všem krásně prožitého Valentýna, i těm, kteří jsou sami. :D

Grafika 0.0 - Kitty's life

11. února 2015 v 23:57 | Loan
Kitty's life

Free grafika 0.2 - stamps

22. prosince 2014 v 15:12 | Loan
Další stampsky na téma gejša.
Zdroj si buď uveďte nebo ne, ale nevydávat za své. :-)

Free grafika 0.1 - stamps

31. října 2014 v 18:07 | Loan
Protože je dneska Halloween, udělala jsem zas pár amatérských známek na téma, jak jinak, než Halloween a říjen/podzim. :-)

Zdroj si buď uveďte nebo ne, ale nevydávejte za své. :-)
P.S.: Nejspíš se tu opět delší dobu neukážu, protože semnou něco je špatně a v tuhle chvíli jsem se psychikou celkem bídně.

Free grafika 0.0 - stamps

31. srpna 2014 v 15:36 | Loan
Trochu jsem se nudila a našla si v grafice další koníček, krom RPC. A to výroba stampsek na téma déšť, Gejša, Japonsko a japonské citáty. Zdroj si buď uveďte nebo ne, nevydávat ale za své. :-)

Ian Somerhalder realistic

9. prosince 2013 v 15:06 | Loan
Tak jo, už si taky musim stěžovat na blog.cz, fakt totálně blbne. Fakt doufám, že to bude brzo v pořádku, blog se mi nechce stěhovat. Komenty, které přidávám, nejsou někdy viditelné a a ukážou se asi po dni bo dýl. Picty, které chci přidat, nejsou vidět. Pak tu jsou taky články, tenhle měl být přidán o něco dřív, bohužel se tak nestalo.
P.S.: Rok 2013 je fakt smolný, lidé umírají -i ti slavní, celý Vánoce jsou fakt dost divný, tenhle rok pořád myslím jen na fakt depresivní věci, dostanu svoje 2 první poznámky za celých 8 let co chodím do school...
No, každopádně konec stížností. :D
Na přání mé velice dobré kamarádky Leony (k Vánocům - řekli jsme si s kamarádkami, že nechci nic kupovanýho), jinak bych Iana vůbec nedělala. :D Původně jsem měla v plánu jí udělat i Nialla z 1D, ale už se mi dělat nechce. :D

Takahiro Morita realistic

31. července 2013 v 18:37 | Loan
Byla nuda, tak jsem něco zkoušela. :D A samozřejmě s předlohou. :))
Darovaný pro všechny kdo poslouchá OOR :DD
Pozadí jsem trochu odflákla..

Kristen Stewart realistic

1. července 2013 v 12:21 | Loan
Dalo mi to spousta, spousta, spousta, spousta, spousta času zabrat. :D
A po několika měsícech (možná i po roce :D) jsem to konečně dodělala, protože jsem přišla na to jak udělat vlasy. :DD Hodně mi k tomu pomohly tutoriály. :3 Vůbec jsou ty vlasy pořád nějaký zvláštní, chvílemi rovné, pak křivé čáry... :D
Ale stejně to nevypadá tak jak jsem si to původně představovala..
Každopádně, tady je výsledek. :D (Samozřejmě jsem to dělala s předlohou, bez ní by to bylo jen jedno oko, jeden vlas, jeden chlup jako obočí etc..:D)
+vůbec se mi nelíbí ta pusa, ať už jsem se snažila to udělat jinak, pokaždý to dopadlo stejně

hlava Kristen Stewart :DD

5. května 2013 v 10:39 | Loan
Zatim to ještě není hotový, ale jak to vypadá asi teď můžete vidět dole.
A i celkem se mi to líbí. :D (což se nestává moc často)
Snad brzy se ale výsledku dočkám taky :D
co říkáte? :D
 
 

Reklama

Rubriky

photobucket.com, google.com a ze svého počítače/mobilu.