úvahy

Téma: Šikana

12. února 2015 v 23:45 | Loan

Téma: My 'Narutardi'

30. listopadu 2014 v 21:36 | Loan
Předem upozorňuji čtenáře, že v tomto článku se bude objevovat spousta vulgarismu. Je to z toho důvodu, že je adminka momentálně naštvaná a s tímhle problémem se už potřebuje nutně svěřit.

Takže... čím bych měla začít?
Začněme tím, jak všichni otaku říkají, že otaku komunita je jedna velká rodina. Dovolte, abych tohle 'motto' trochu poupravila, tohle je jedna velká lež. Proč?
Protože kdyby otaku opravdu byli jedna velká rodina, jiný otaku by neodsuzoval to, co má ten druhý otaku rád a necpal mu to, co má rád ten první otaku. A proto jsem se dnes rozhodla o tomhle napsat pár slov k tomuto tématu, který se především týče anime Naruta, jak jste si mohli všimnout. Důvod, proč zrovna tohle téma, je úplně jednoduché.
Poslední dobou neustále narážím na komentáře typu jako: "Naruto je sračka, začněte se koukat na lepší anime.", "Naruto je kravina,", "Bohužel jsem začínal na Narutovi.", "Ta sračka ještě běží?", "Na to se ještě někdo dívá?", "Vy se na to koukáte? Jděte se zabít." a mnoho dalších negativních komentářů týkajících se Naruta. Na tyhle stupidní komentáře narážím hlavně na stránce, který většina otaku moc dobře zná, Přiznání Otaku. A podle mě, ještě horší je, když mnohem častěji narážím na tyhle komentáře: "Pošahanej Narutard!", "Narutardi zasraný!", "Posranej Narutard!". Vy, co nás takhle nazýváte a neustále nadáváte na to, jaká Naruto je sračka. Mám na vás pár otázek. Proč?
Dělá vám to dobře? Fakt vám dělá dobře, když si vezmete do huby jedno anime a začnete psát, že je to strašná kokotina, píčovina a další různý sračky?
Hahahh... víte, co mě dostává? Teď, když Naruto končí a všude po celém FB kolovali fotky s Narutem, tak většina těch, co na to nadávali, pak lajkovali. A i třeba ti, kteří také nadávali, ale přitom neviděli ani jeden zkurvenej díl! Zajímalo by mě, proč na to tolik nadáváte, když vám to nikdo necpe, když vás nikdo nenutí, se na to dívat. Tyhle lidi fakt miluju... jsou pěkně ubozí a trapní tak moc, že si to z nich většina ani neuvědomuje.
Jo, ignorovala jsem to až příliš dlouho. Fakt nevim, proč nám před ksicht strkáte jiný posraný anime, když někoho se baví dívat jen na Naruta. Chápu, když někdo napíše, že ho nebaví, ale když někdo pošle nehoráznou sračku, jako "Začni se dívat na lepší anime."... tak to jděte už fakt do prdele. To, že vás baví jinačí anime než Naruto nutně neznamená, že je to hned to nejlepší a nejbožejší anime vůbec, že převálcuje i Bleach, One Piece, Dragon Ball atd. Zatím jsem neviděla ani nečetla, že by nějaký fanda Naruta cpal někomu jinýmu, aby se na to podíval, protože na to, co se kouká on, je prostě sračka.
Vidíte? A tohle přesně děláte vy zmrdi, cpete nám jiný anime, která jsou podle vás mnohem lepší, protože Naruta snést nemůžete. To si ještě odvažujete říkat jsme jedna velká rodina? Promiňte, ale jestli je takováhle otaku komunita, tak ano, raději budu tím Narutardem, než si říkat otaku.
Jste jen banda zasraných trapáků, ubožáků a mnohem hůř, než jen to. Taky by vás celkem nasralo, kdyby někdo napsal o vašem oblíbeném anime, že je to nechutná píčovina a nehorázná ptákovina. Tyhle lidi mě už s tímhle tím pěkně serou a já už toho mám plný zuby. Pošlu do prdele každýho, kdo začne urážet Naruta a bude mi upřímně u prdele, jestli si pak budou o mně myslet, že jsem píča, co si moc dovoluje. Tak ať, ale s tímhle už jděte kurva do píči. Začněte si uvědomovat, že né každého baví Shingeki no kyojin, Akagame ga kill, Sword art online, Elfen lied, K-ON atd. A taky ne každého baví Naruto, One Piece, Bleach a prostě ty starší anime. Když vás to k tomu netáhne, fajn. Ale přestaňte to odsuzovat jen proto, že se vám to prostě nelíbí, už je to vážně trapný.

Téma: Vesmír

14. října 2014 v 9:24 | Loan
Zdravím,
jelikož jsem dnes doma (a doufám, že i zítra :D), tak jsem si našla čas na blog a i na tenhle článek, který vás doufám zaujme alespoň trošičku. :-)
P.S.: Upozorňuji, že nejspíš nepochopíte, o jakých s*ačkách tu píšu. :D
A proč tenhle článek o vesmíru píšu?

Téma: Vietnamci v ČR

29. srpna 2014 v 11:06 | Loan
Normálně bych tohle neřešila, ale díky TOMUTO článku, jsem se rozhodla, že bych to neměla jen tak nechat. Upřímně, titulek 'Zmlátil mě Vietnamec!' mi příjde, jako nějakej zasranej hejt na nás, naši komunitu. Redakce blogu.cz mohla napsat třeba 'Zmlátili mě', 'Zmlátil mě prodavač', 'Byla jsem zmlácena prodavačem'. No jo, ale proč nenapsat rovnou: 'Zmlátil mě žlutej'? A protože to byl Vietnamec, tak je jasný že se slovo Vietnamec musí hezky zvýraznit, dvakrát podtrhnout, ozářit ostrými světly, vyvěsit na billboardech, aby to šlo hezky vidět. Řekla bych, že díky tomuhle titulku přinutí lidi, aby nenáviděli nás všechny a ne jen toho, kdo to udělal. To je jako u Novy: 'Vietnamci pěstují marihuanu'. Kdyby to byl Čech (pouze udávám příklad) nebo co já vím, třeba i Němčour nebo Polák... co myslíte? Řešilo by se to?
Samozřejmě, že ne.
A všichni víme proč. Protože vy jste bílý a černý a my žlutý. Evropan? Žádný problém. Mongoloidní rasa? "Tyvole, zas ti Vietnamci!!" Kdyby šlo o roma, reakce žádná. Dnes je podle mě úplně běžné pěstovat marihuanu. Dneska se už běžně prodává v lékárnách jako mastičky. To jste si třeba neuvědomili, že Vietnamci chtějí přispět, i když na to povolení neměli? To proto, že neumíme perfektní češtinu? To je jako kdybych byla já Angličanka a nadávala vám za to, že neumíte anglicky.
Proč myslíte, že sem Vietnamci jezdí? Samozřejmě pouze za prací. Tady si vydělají víc než ve Vietnamu, protože není tak vyspělá země jako Česko.
Myslíte, že kdyby ji zmlátil Čech a ne Vietnamec, nebyl by to rozdíl? Byl, a hodně veliký.
Co mě hodně zaráží, tak komentáře. Například komentář číslo 8.:

"hej, si děláš srandu :D
by mě zajímalo co si ten vietnamec myslel, že mu řikáte když po vás takhle vystartoval :D ale vážně to nepochopim, tak snad už vás nebiju aspoň :D hlavně když jste ve společenskym :D a ještě holku, no božee, to je vůl :DD od teď je nemám ráda :D
mimochodem naši vietnamci na každym rohu rozhodně nonstop nejedou :D a to si piš že mám hlad vždycky o půlnoci! :D"

Ne, nebude je mít prostě ráda, protože se jeden Vietnamec rozhodl někoho zmlátit. Ten zkurvenej titulek ty lidi přímo žádá o to, aby nás nenáviděli.

"Souhlasím, že mi není příjemné tam nakupovat.
1. Pozdraví mě častěji, než v jiných obchodech, to jo. A dokonce se usmívají. Ale opravdu často ani neví, že býden jsou vlastně dvě slova a kamarádka, když chtěla po jedné prodavačce paragon, kdyby musela zboží reklamovat, byla nařčena z pokusu o krádež peněz z pokladny.
2. Plzeň je plná Žabek (myslím, že to jsou nějaké menší prodejny pod Tescem) kde prodávají Češi a ty mají otevřeno od šesti ráno do deseti večer. Nehledě na nonstop hypermarkety.
4. Svoje zboží nakupujou v super a hypermarketech, to jsem viděla už mockrát. Akorát, že v jejich obchodě, i když to může být čerstvé, mi dost často libo zrovna není a všechno mi tam připadá takové zašlé a ušmudlané. A jo, jelikož kolem jedné školní budovy máme hned troje večerky, nejsem tam nevídaný host, takže to zhodnotit můžu.
Takže zase takový terno to není a od doby, co jsem se přestěhovala do místa, kde je česká Žabka blíž, tak už k vietnamcům nechodím. Nelíbí se mi tam."

Tyvole, hovno ušmudlaný, zašlý! Ve večerkách nebývají pekárny, tak možná proto jsou tak zašlý a potom i ušmudlaný. Prostě u nich nenakupuju a jdu do supermarketu, kde mají čerstvý pečivo. Nikdo je nenutí, aby tam nakupovali. Nelíbí se jí tam, protože nemají čerstvé pečivo. Tyvole... co? To je jako kdybych jela do Německa a řekla si, že se mi tam nelíbí, protože mě chce Hitler zastřelit, protože nejsem modrooká a jsem žid. Nebo šla do nevěstince a nelíbí se mi tam, protože tam mají hnusný štětky. Anebo navštívila kostel a nelíbí se mi tam, protože je tam ozvěna. Fuck logic...
Jistě jste si všimli, že většina Vietnamců nemá dokonalou češtinu. Když se ale někdy podíváte na facebooku, každý Evropan má v komentáři nějakou chybku. A teď k tomuto komentáři.

"Ze začátku chci říct, že nejsem rasista.
Ale uvědomme si v jakém prostředí žijou... čína, vietnam, japonsko (ANO i japonsko!)jsou to země, kde se myslí jen svalama a mozek se zde moc nepoužívá (samozřejmě je to o jednotlivcích)
A jak si všímáte těch dětí? asi si nevšimnete: 1)že je nepustí nikam, jen je dají ve třech do školky, kterou uplatí 10000Kč, protože dítě neumí pomalu ani ahoj a žádná rozumná školka by ho tak neměla vzít? 2)Že upřednostnují mladší děti před staršíma a ty starší mnohdy neskutečně šikanují? Já vietnamské děti hlídám, takže to nejsou žádné lživé řečičky od vietnamčátek! Kdybych tu měla zaběhnout do podrobností o té jejich "výchově", je lepší abych o tom napsala článek. Aspon nějaká motivace co mě snad nakopne."

"Myslí jen svalama a mozek se zde moc nepoužívá." Co prosím? Děláte si prdel? Jako by tím chtěla říct, že asiati jsou neskutečně blbá rasa, co neumí ani napočítat do pěti. Kdyby nepoužívali mozek, asi by všude nebyli večerky, kurva. Kdyby jsme používali jen svaly, zřejmě by všude byli domy, paneláky, bytečky atd. Navíc většina vietnamských dětí jsou na gymnáziu. Mám dokonce i strýce, co vystudoval na bakaláře. A co dělá? Prodává. Protože titul bakaláře mu tady bude k ničemu, že? :-) A vůbec nevím, na co chtěla poukázat tím, že někoho podplácíme? To si myslí, že jsme bůh ví jak zasraní zazobanci, co musí někoho podplatit, aby to šlo? Vietnamci jsou hodní (jak kdy), milí a hlavně poctiví.
Abych řekla pravdu, fakt mě tímto nasrali. Kdyby napsali prodavač a nepoukazovali na to, že to byl Vietnamec, určitě bych to teď neřešila a mávla nad tím jen ručkou. Ale víte co? Jděte doprdele blogu.cz. :-))
 
 

Reklama
photobucket.com, google.com a ze svého počítače/mobilu.